“Сьогоднішня наша зустріч присвячена великій любові – любові до книжок” – саме цими словами ведучі відкрили цьогорічну “Зустріч на трамвайній”. 
Багато щирих слів звучало сьогодні зі сцени актової зали ДонНУЕТ. Студенти, викладачі, працівники університету розповідали історії свого життєвого шляху, читали вірші власного авторства та відомих поетів, співали під акустичну гітару. Тобто вечір захоплював послідовністю тематик і жанрів.
Організатор культурно-масової діяльності Леся Ярославівна Протасенко виступила з віршем та виконала пісню на слова Бели Ахмадуліної. Студентки Юлія Колбасова та Тетяна Попозогло виконали зі сцени актової зали пісні відомих авторів. Дебютанткою вечора стала студентка Дар’я Коваленко, яка відмітила, що не дивлячись на те, що це її перша спроба виступу, в неї є час та натхнення продовжувати літературно-поетичну справу. Анна Ахматова проникливо звучала устами студентів Ганни Куценко та Андрія Литвиненка.
Гарного відгуку глядачів, серед яких були присутніми школярі, студенти, професорсько-викладацький склад та працівники університету, заслугували щирі міркування та навіть зізнання поетів ДонНУЕТ. Директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу Юрій Миколайович Коренець у своєму виступі наголосив, що поезія є нічим іншим як квінтесенцією телепатії. Адже різні люди відчувають ті ж самі емоції та однаково уявляють дійність, читаючи її словесне описання. Прочитавши власного вірша та виконавши під гітару пісню гурту Плач Єремії “Вона”, Юрій Миколайович привітав бібліотекаря М.І. Мачульську з Всеукраїнским днем бібліотекаря.
Голова первинної профспілкової організації ДонНУЕТ Роминуха А.Л. познайомив аудиторію зі своєю творчістю, прочитавши два вірша та підкресливши, що у стосунках між чоловіком та жінкою обоє однаково переживають, проте важливо знайти те спільне, навколо чого можна об’єднатися.
Вечір закрила асистент кафедри українознавства Поліна Олександрівна Чевердак, прочитавши вірші власного авторства.
Необхідно відмитити досконалу роботу ведучіх творчого вечору, студентів університету – Ярослава Назаренко та Тетяни Попозогло.
Велике дякуємо та низький уклін ідейному натхненнику нашого вечору поезії – бібліотекарю Марині Іванівні Мачульській, яка вклала частинку своєї душі в наш культурний захід.