Увага! Нова сертифікатна програма

Оголошується набір на навчання за сертифікатною програмою «…»!

Центр підвищення кваліфікації Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського оголошує набір на навчання за сертифікатною програмою «…»

Мета сертифікатної програми:

Обсяг програми:

Зміст програми:

Форма навчання:

Цільова аудиторія:

Тривалість програми:

Викладачі сертифікатної програми:

Здобувачі, які успішно закінчили навчання за програмою отримають Сертифікат від Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

УВАГА! Результати навчання за сертифікатною програмою можуть бути зараховані як підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 21 серпня 2019 р. № 800).

Зареєструватися на сертифікатну програму: https://www.google.com/

Запис на програму триває з 00.00 год. 01.01.2020 р.
по 00.00 год. 01.01.2020 р.

Вартість освітньої послуги для одного слухача – 000 гривень.

З інформацією щодо наявних сертифікатних програм у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського ви можете ознайомитися на вебсторінці: www.donnuet.edu.ua

Для отримання інформації з питань організації навчання, звертайтесь до Снігур Катерини, директора центру зв’язків з громадськістю та профорієнтації

snigur@edu.ua

+380 98 410 44 29

donnuet.edu.ua