16-17 жовтня 2018 року студенти груп Тур-16, Тур-15 ДонНУЕТ взяли участь у Всеукраїнському семінарі: “Сільський туризм: нові можливості молодіжного підприємництва на селі”. Захід був організований Управлінням національно-патріотичного виховання молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

У ньому брало участь близько 100 учасників з різних куточків України. Мета – ознайомлення молоді з перспективами розвитку «зеленого туризму» та демонстрація досвіду здобутого в регіоні. В рамках заходу студенти ДонНУЕТ відвідали с. Тетерівку де з виступу голови місцевої громади дізналися про особливості законодавства щодо розвитку «Зеленого туризму», механізми реалізації його в умовах реформи децентралізації. Після мали розмови з представниками малого бізнесу, що успішно реалізують проекти в даній сфері – це господарі комплексу «Грінвуд» та садиби «Кіт баюн та кривенька качечка». В рамках демонстрації туристичних принад Полісся було показано легендарний чоловічий монастир з тисячолітньою історією Тригірський Приображенський монастир, дуб патріарха, місцевий скеледром. Завершальним акордом першого дня було відвідання Народного музею з історії ремесел, музею «Чеські ремесла та технології на Волині.

Навчальна програма другого дня спрямовувалась на залучення молоді до розробки і презентації власних ідей «зеленого туризму», відвідання садиби «Поліська хата» в с. Городське. Дане місце унікальне не лише багатством археологічного спадку трипільської культури, чудовими лісами, озерами, ріками, але й чудовим прикладом успішної реалізації прикладу «зеленого туризму» – Поліська хата.

Повертаючись з унікального, цікавого та корисного семінару студенти ДонНУЕТ ознайомилися з культурними принадами м. Києва, м. Вінниці, через які лежав шлях додому. Під керівництвом Романухи О.М. студенти відвідали Києво-Печерську Лавру, меморіал голодомору, Великій Вітчизняній Війні, відбулася прогулянка історичним центром Києва.

Туристична спільнота ДонНУЕТ висловлює щиру подяку організаторам семінару.