17 жовтня 2018 року на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулася презентація молодіжного проекту U-Report Ukraine. Студент другого курсу магістратури за спеціальністю «Туризм», амбасадор міжнародного проекту U-Report Ukraine, член виконавчого комітету Національного студентського союзу Дмитро Бурак дав публічну лекцію «Як впливати на важливі рішення в країні».

U-Report – це інтерактивний інструмент роботи з тисячами молодих людей, за допомогою якого проводяться найбільші соціологічні дослідження в Україні серед молоді на всілякі тематики. Думки учасників вже вплинули на написання і прийняття багатьох законопроектів. Результати опитувань повною мірою відображають настрої і бажання суспільства та стають фундаментом для реалізації молодіжної політики, запровадження цікавих ініціатив та залучення молоді до участі в соціальних програмах.

Станом на 2018 рік U-Report впроваджують в 43 країнах. Кількість учасників опитувань в світі – понад 4 млн, з них 58 000 – молоді українці. U-Ambassador Дмитро Бурак у своїй лекції розповів студентам як вони можуть вплинути на зміни в нашій країні та як приєднатися до цього проекту і стати його активним учасником.

Лекція амбасадора U-Report Ukraine містила активності та розіграші подарунків, що завжди цікаво молодій аудиторії. Більшість слухачів одразу долучилася до проекту в якості респондентів через популярні мессенджери Facebook Messenger, Twitter, Telegram.

Як посол доброї волі ЮНІСЕФ Девід Бекхем особисто закликає кожного приєднатися до проекту, щоб підвищити рівень соціальної активності серед молоді з питань, які стосуються толерантності, саморозвитку, охорони здоров’я, дивіться у прикріпленому медіа.