«Ніколи не відкладайте роботу на потім, поки дедлайни не почнуть горіти», – Кєтінг Олександр-Фарах Зарзар

Соціальний проєкт «ДонНУЕТ в обличчях» створений спеціально для спілкування з персонами, чиє життя пов’язане з Університетом Туган-Барановського. Героєм сьогоднішнього випуску став Кєтінг Олександр-Фарах Зарзар, випускник Університету 2018.

• За якою спеціальністю Ви навчалися? Ким Ви працюєте?

Закінчив університет у 2018 році за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування». Я працюю у клінічних дослідженнях проектним асистентом в міжнародній компанії «PSI CRO Ukraine». Займаю посаду: Адміністратор клінічних досліджень I.

• Чи стали Вам у нагоді знання, отримані в Університеті?

Так. Особливо це стосується вміння добре працювати у середовищі Microsoft Office (дуже вдячний за перший курс і гарне роз’яснення  Excel, Power Point, Word), українська і англійська мова без яких жоден з нас не зміг би працювати у компаніях міжнародного рівня, і частково бухгалтерський облік (особливо корисними є ці знання при складанні бюджетів та контрактів).

• Чим займаєтесь у вільний час? Розкажіть про Ваше хобі чи улюблену справу.

У свій вільний час я намагаюсь постійно удосконалювати свої знання англійської та цікавлюся кінематографом.

• І на останок: поділіться якимось студентським лайфхаком :-)

Самий крутезний life hack ever: ніколи не відкладайте роботу на потім, поки дедлайни не почнуть горіти – краще поступово робіть завдання, крок за кроком😊