Маріупольський фаховий коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського є одним  з найвідоміших вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації Приазовського промислового регіону.

Коледж здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на денній та заочній формах навчання за державним замовленням та на контрактній основі з таких спеціальностей:

017 Фізична культура і спорт
072 Фінанси, банківська справа та страхування
075 Маркетинг
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність:
      - освітня програма “Економіка підприємства та організація бізнесу”
      - освітня програма “Логістика торгівлі та дистрибуція”
       – освітня програма “Товарознавство і комерційна діяльність”
181 Харчові технології
241 Готельно-ресторанна справа

Адреса:  вул. Матросова,7, м. Маріуполь, Донецька область, 87528

У зв`язку із воєнними діями коледж тимчасово здійснює свою діяльність за адресою м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16, ауд. 303.

В.о. директора коледжу – Шаповалова Інесса Вадимівна

shapovalova@donnuet.edu.ua

https://mk.donnuet.edu.ua/

097-333-00-99

1968 рік – Жданівський коледж радянської торгівлі

1997 року коледж увійшов до складу  Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Коледж ліцензовано як заклад вищої освіти І рівня акредитації з правом підготовки молодших спеціалістів. Навчання в коледжі здійснюється на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) та базової загальної середньої освіти (9 класів). Для випускників професійних ліцеїв навчання в коледжі здійснюється на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника. Для здійснення освітнього процесу на сучасному рівні обладнано 37 кабінетів, 2 лабораторії, 5 комп’ютерних класів на 60 робочих місць. До послуг студентів бібліотека, читальна, актова, спортивна зали з літнім майданчиком, медпункт, їдальня на 120 місць.

За роки існування в коледжі підготовлено понад 20 тисяч молодших спеціалістів.