10 жовтня 2018 р. в ДонНУЕТ відгреміло потужне свято “Візитка першокурсника”, де відбулося університетське знайомство з талановитими новачками.

Фестиваль художньої самодіяльності пройшов під гаслом “запалюй зірки”, і, треба зазначити, першокурсники показали неабияки таланти та вміння, щоб повноцінно увійти до студентської спільноти ДонНУЕТ. Цього року, як і завжди, студенти підготували для улюбленого студентського заходу року виступи у найрізноманітніших жанрах. Актова зала була забита вщент, так багато бажаючих прийшло підтримати товаришів!

Кожен інститут унікально себе представив. Запальні пісні, смішні номери, драйвові танці, дотепні відеосюжети були запропоновані глядачам. Незважаючи на те, що відчувалася конкуренція між інститутами, присутні в залі шалено підтримували виступи кожного, хто був на сцені. Адже ми – єдина сім’я Донецького національного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського – і в цьому наша сила!

Концерт відкрила Тетяна Попозогло, яка вже встигла стати зіркою музичного Олімпу нашого університету. Далі відбулося знайомство з першокурсниками ННІЕП завдяки їх відеороботі “Візитка”.

Студенти ННІУА запалили глядацьку аудиторію своїм танком “Ролекс”, здивувавши публіку пофарбованими обличчями. З великим задоволенням глядачі послухали наступну пісню від Оксани Поливоди “Одна калина”, яка заспівала не гірше від Софії Ротару.

“Очікування vs Реальність” – відеоролик від студентів ННІРГБ, що змусив зал буквально падати від сміху. Божевільна енергетика і весела музика в стилі свінг ще довго крутилася в голові після запального танцю бугі-вугі хлопців та дівчат ННІЕП. Мелодійна і дзвінка популярна сучасна українська пісня “Промінь” пролунала у виконанні чарівних першокурсниць ННІУА Ганни Шишової та Ганни Соляник. Далі ми із захопленням переглянули відео від ННІУА про типажі студентів, яких можна знайти у будь-якій групі.

Бажаючи залишити свій відбиток в історії університету, студенти ННІУА подарували картину, написану маслом власноруч, із зображенням назви ДонНУЕТ.

Естафету перейняла Олександра Карпенко, студентка ННІЕП, яка бездоганно виконала пісню “Королева ночі” – хіт Олі Полякової 2018 року. Пластичні дівчата та пара хлопців від ННІРГБ порадували глядачів танком “Агонь”. Директор ННІРГБ Коренець Юрій Миколайович підтримав студентське братство дивовижною піснею Кузьми Скрябіна “Шампанські очі”. Викладачки кафедри іноземної філології та перегладу виконавши пісню англійською, порадували своєю правильною вимовою.

Щире інсценування одвічної проблеми нашого життя, коли після школи усіх кидає в різні боки і кожен знаходить свій шлях, прозвучало у пісні студентки другого курсу Ірини Філімонцевої “Пламенный свет”.

На завершення всіх учасників концерту щиро привітали директори інститутів та вручили капітанам команд приємні смаколики. З душевними словами та подякою до студентів звернувся директор ННІУА Павло Дмитрович Каминський, зазначивши, що він також бажав би, щоб його студенти запропонували йому пофарбувати обличчя прикольною чорною татуїровкою. “Ви сьогодні не змагалися, а показували себе з різних сторін” – сказав він наостанок.

Окремо бажаємо відмітити прекрасну роботу ведучих концерту – Семена Ткачова та Ярослава Назаренка – студентів ННІЕП.

Вітаємо учасників із проведенням Фестивалю “Візитка першокурсника”, дякуємо кожному інститутові за неймовірні емоції, які вони подарували глядачам, і сподіваємося побачитися на Весняних концертах!

Повний відеозапис концерту дивіться у прикріпленому медіа.