До Дня козацтва та захисника України, який традиційно святкується 14 жовтня, у ДонНУЕТ 12 жовтня 2018 р. пройшла зустріч студентів із учасником АТО.

Студенти першого курсу Навчально-наукового інституту управління та адміністрування зустрілися із Володимиром Яновичем – ветераном оборони Донецького аеропорту. Зустріч відбувалася у форматі круглого столу, де учасники висловлювали свої думки, задавали питання та обговорювали сучасні виклики перед суспільством. Організатором цього заходу був секретар студентського самоврядування університету – Олександр Богун.

Студенти з захопленням слухали розповідь ще доволі молодого, проте вже воїна-ветерана АТО. Володимир Янович відверто і щиро розповів про свій військовий досвід і поділилився численними історіями з АТО, які наповненні викликами, гумором, надією та героїзмом. Зустріч відбувалась у неформальній обстановці. До того ж, Володимир поділився з нами своїми захопленнями: подорожами та фотографуванням. В нашому місті готується його авторська фотовиставка, на якій ви також можете побачити творчість кіборга. Ми про цю подію обов’язково викладемо афішу на сайті.

Зустріч з Володимиром Яновичем дала молоді поштовх для роздумів над сенсами, життям та вічними людськими цінностями. Кожен вийшов з аудиторії збагаченим, збагаченим по-своєму – емоційно, інтелектуально, духовно… Такі зустрічі важливі, адже вони підтримують наш дух, відчуття патріотизму та віру у майбутнє. Ми пишаємося тим, що мали змогу почути і побачити справжнього патріота нашої держави, який не злякався і став на захист свободи, незалежності та територіальної цілісності рідної держави! Університет висловлює щиру подяку та низький уклін за високий героїзм і мужність всім нашим воїнам, які вони сповна віддають задля щасливого майбутнього України!

Слава захисникам України, Батьківщини в усі часи!

Дивіться у прикріпленому медіа Запорозький марш – музичний твір сліпого бандуриста Євгена Адамцевича з кадрами із художнього кінофільму Вогнем і мечем.