ДонНУЕТ в обличчях на відпочинку

«ДонНУЕТ в обличчях» йде у відпустку

У наших випусках ми розказували історії непересічних особистостей, життя яких пов’язане з Університетом. Ми говоримо про здобутки, фахові компетентності та користь навчання на спеціальностях Університету. Ми проливаємо світло на спогади, які дотепер гріють душу і серце, говоримо про кар’єру, справу життя і професію мрії. Ми згадуємо, якими були наші герої, де вони зараз та що змінилося в їхньому житті, коли в ньому з’явився ДонНУЕТ.

Відтак, ми поспілкувалися з Юрієм Миколайовичем Коренцем, поговорили з Валерієм Янковським та Катериною Снігур. Також вийшов спеціальний святковий випуск з випускниками-бакалаврами 2020. Ми пишаємося вами і безмежно дякуємо всім, хто з радістю зголосився розказати свою, власну історію!

Плани на майбутнє. Ми хочемо висвітлити досягнення випускників і студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, продемонструвати рекорди, здобутки та поговорити про особисті перемоги.

Також ми будемо продовжувати спілкуватися з нашими викладачами, аби знайти про них не лише, які дисципліни вони викладають, а їхні мрії, прагнення і ставлення до звичних і незвичних нам речей.

Восени ми повернемося, сповнені сил та наснаги, з новими яскравими історіями цікавих людей!

До зустрічі! Далі буде…

0 replies