ДонНУЕТ в обличчях

«Де б я не знаходився, завжди буду з гордістю нести звання випускника ДонНУЕТ» – Валерій Янковський

Цьогоріч Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського відзначає масштабний ювілей. 100-річчя – велика дата. Це час підводити підсумки, будувати плани на майбутнє, бути та створювати сучасну історію.

Ми прагнемо розказати яскраві історії цікавих людей, пролити світло на спогади, які дотепер гріють душу і серце, поговорити про кар’єру, справу життя і професію мрії. Героєм сьогоднішнього випуску «ДонНУЕТ в ОБЛИЧЧЯХ» став Валерій Янковський.

У студентські роки Валерій відчув потяг до науки. Тому, подальше своє життя він вирішив пов’язати з науковою діяльністю у ДонНУЕТ. Закінчивши магістратуру, Валерій Янковський почав викладати для студентів, щоб ті стали майстрами своєї справи. Як відбувається науковий симбіоз, читайте далі!

ДонНУЕТ в обличчях

Валерій Янковський закінчив магістратуру ДонНУЕТ у 2018 році, по спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Чому вирішили пов’язати своє життя з науковою діяльністю саме у ДонНУЕТ? Яку посаду обіймаєте?

Ще будучи студентом, мене цікавила наукова діяльність у різних її проявах: брав активну участь у наукових конференціях, олімпіадах, писав статті та публікував їх у періодичних наукових виданнях. Тому коли виникла можливість займатися наукою після закінчення магістратури, саме у рідному Університеті, я скористався такою можливістю. Дуже приємно досягати професійних здобутків у своїй Alma mater!

З січня 2019 року я займаю посаду асистента кафедри фінансів та банківської справи.

ДонНУЕТ в обличчях

Як змінилося Ваше життя після цього?

Я повністю поринув у яскравий світ викладацької діяльності. Зараз, окрім своєї професійної діяльності, паралельно навчаюся в аспірантурі.

Чи стали Вам у нагоді на робочому місці знання, отримані в Університеті?

У моєму випадку, всі отриманні знання за час навчання в Університеті мені знадобилися на 100 відсотків! Адже тепер я вже є педагогом і навчаю своїх студентів усьому необхідному для того, щоб вони стали майстрами своєї справи у майбутньому. І в той же час паралельно вчуся разом з ними новим речам у фінансовій сфері, яка розвивається дуже потужними темпами у нашому світі.

ДонНУЕТ в Обличчях

Коли Ви стали колегами з працівниками вишу, чи змінилося Ваше спілкування/ ставлення один до одного?

Не можу сказати, що наше спілкування дуже сильно змінилося. У нашому Університеті дуже теплий та чуйний колектив по відношенню як один до одного, так і до кожного студента.

Чим займаєтесь у вільний час? Розкажіть про Ваше хобі чи улюблену справу. Як Ви до цього прийшли? :-)

Люблю читати книги. На даний момент читаю роман Теодора Драйзера «Фінансист» з його монументальної «Трилогії бажання», до речі усім рекомендую. Також ще зі школи люблю усе, що пов’язано з історією, тому дуже часто дивлюся документальні або біографічні фільми.

Валерій Янковський

А Ви пам’ятаєте, чим Ви займалися в студентські роки? Чи змінилося Ваше захоплення за цей проміжок часу? Наскільки кардинально? :-)

Мої студентські роки насправді були дуже насиченими. Окрім наукової діяльності, я був активним і у студентському житті Університету. Так, протягом навчання, був профоргом та головою студентської ради інституту обліку та фінансів, також мав досвід роботи секретарем студентського самоврядування. Брав участь у соціальних проектах, спортивних змаганнях та допомагав з організацією масштабних заходів «Візитка першокурсника», «Студентська осінь», «Юморіна», «Хто крутіший?!»

Поділіться з нами Вашою незабутньою історією з часів студентства :-)

Насправді таких моментів та історій багато, дуже важко виділити щось окремо. Я ніколи не забуду проведений час зі своїми друзями на парах, під час організації та участі у різних молодіжних заходах, та позауніверситетський час. З друзями ми дуже часто розмовляємо про наші студентські роки, нам є що згадати.

Так! Я впевнений, мої одногрупники також ніколи не забудуть той чудовий вечір, який ми провели разом з нашим куратором Юрієм Федоровичем. Ми тоді каталися на ковзанках. Отримали тоді великий заряд позитивних емоцій =)

Ваш рецепт успіху? ;-)

Мій успіх полягає у моїй сім’ї та близьких людях. Маючи завжди на меті реалізацію певних справ, я завжди пам’ятаю, заради кого я це роблю. Маючи таку велику підтримку з їх боку, я завжди впевнений у реалізації усіх поставлених задач переді мною!

ДонНУЕТ в обличчях

А ще ми б хотіли почути Ваше побажання для студентів :-)

По перше бажаю студентам успіхів у всіх їх починаннях. Також хочу наголосити, робіть своє студентське життя дуже насиченим, якщо у вас є можливість брати участь у різних заходах (спортивних змаганнях, культурно-масових тощо), то обов’язково робіть це та підключайте своїх друзів! Адже це є дуже класний досвід та емоції! Все це є однією з найбільших частин студентського життя. Робіть його яскравим та незабутнім! Після закінчення університету Вам буде що згадати зі своїми друзями =)

Можливо Ви привітаєте Університет з Днем Народження? Зробіть це просто тут! :-)

Бажаю своєму рідному Університету усього найкращого, досягати ще більше нових здобутків! Вітаю усіх викладачів та студентів зі святом, усього найкращого вам, творчого натхнення та нових звершень і досягнень, задля нашої Alma mater!

Де б я не знаходився у майбутньому, завжди буду з гордістю нести звання випускника ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського!

Також, користуючись можливістю, хочу передати привітання усім своїм друзям з якими навчався, а саме: Фін (ПФ)-13, ОО-13В та усім хто навчався на Обліково-фінансовому інституті (факультеті) (2013 року вступу), ви найкращі! Не можу не закінчити своє привітання відомими словами для кожного нашого випускника «Торговий самий кльовий!»

0 replies