Студентка ДонНУЕТ посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад»

21-22 березня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті іноземних мов відбулась заключна науково-практична конференція другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад». Студентка групи МЕ-15 Шерстюк Катерина, яка представляла ДонНУЕТ на цьому конкурсі, посіла І місце. Катерина разом з науковим керівником Остапенко Світланою Анатоліївною підготували ґрунтовну роботу з теми «Компаративний аналіз застосування граматичних трансформацій в українських перекладах роману Г. Веллса «Машина часу». За результатами рецензій кваліфікованого журі дослідження отримало 92 бали, а за усну презентацію на конференції – 86 балів. Слід відзначити, що до другого етапу конкурсу було відібрано лише тридцять вісім робіт з усієї України. Професійне журі, до складу якого входила завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Остапенко Світлана Анатоліївна, детально розглянуло усі подані роботи та визначило серед них найкращі. Тож вітаємо нашу юну дослідницю та бажаємо подальших наукових звершень!

0 replies