Серія інтерв’ю зі стейкхолдерами: успіх у роботі означає бути частиною спільноти, яка сприяє не лише особистісному зростанню, а й загальному розвитку

На початку створення проєкту «ДонНУЕТ в обличчях», головна ідея полягала в тому, аби розказати історії випускників Університету, їхні здобутки і яким чином знання, отримані в Університеті Туган-Барановського допомагають їм у дорослому житті та кар’єрі.

Наразі наша мета: забезпечити участь та підтримку стейкхолдерів Університету Туган-Барановського, створити спільні показники успішності.

Ми поспілкувалися з Вікторією Сіренко, щоб отримати думки для подальшого опрацювання.

• Знайомство, історія та досвід. Розкажіть про вашу організацію (найважливіші факти). Розкажіть трохи про свою посаду.

Я Сіренко Вікторія, випускниця університету Туган-Барановського, за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Почала працювати в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на посаді адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО). В мої обов’язки входить: обробка персональних даних, внесення змін даних до Єдиної Державної Електронної Бази з питань Освіти (ЄДЕБО) які підтверджують діяльність університету (ліцензії, сертифікати, акти відповідності); внесення актуальних даних щодо наказів, замовлення документів про освіту тощо.

• Робочий процес. Розкажіть, що спонукало вас до співпраці з Університетом Туган-Барановського?

Працювати в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського – це не тільки можливість отримати цінний досвід у провідному навчальному закладі, але й чудова можливість для професійного та особистого зростання.

Університет має багату історію та визнану репутацію в галузі економіки і торгівлі, що забезпечує престиж і повагу серед колег та

роботодавців. Навчальні програми університету відповідають сучасним вимогам ринку праці, а викладачі та студенти мають доступ до новітніх знань та технологій. Університет сприяє професійному зростанню своїх працівників через участь у конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації та наукових дослідженнях. Університет підтримує тісні зв’язки з міжнародними партнерами, що відкриває можливості для участі у міжнародних проектах, стажуваннях та обмінах досвідом. Працівники університету мають стабільні умови праці. Університет славиться своєю дружньою та кооперативною атмосферою, де кожен може знайти підтримку та взаєморозуміння серед колег.

• Показники успіху. Як виглядає успіх у ваших очах? Чого ви прагнете досягти своєю роботою?

Для мене успіх у роботі означає бути частиною спільноти, яка сприяє не лише особистісному зростанню, а й загальному розвитку.

Працюючи в університеті моєю метою є забезпечення точності та актуальності даних, що знаходяться в ЄДЕБО. Своєю роботою я прагну досягти високого рівня професійної ефективності та розвитку нашого університету.