Університет Туган-Барановського інформує: Європейський день мов

За ініціативи Ради Європи щорічно з 2001 року 26 вересня відзначається Європейський день мов (European Day of Languages). Цей день присвячений розмаїттю мов, що співіснують у Європі і поза її межами. За словами Генеральної секретарки Ради Європи Марії Пейчинович Бурич «Європейський день мов нагадує нам, що вивчення мови – це крок до відкритості та поваги до інших культур, і що разом ми можемо подолати мовні та культурні бар’єри в наших суспільствах».

Наразі для українців важливою є підтримка спільних європейських цінностей, тож у межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, кафедра іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського провела лінгвокраїнознавчу вікторину «Egghead» для здобувачів вищої освіти першого року навчання, під час якої студенти мали нагоду продемонструвати свої знання усіх сторін суспільного життя англомовних країн: освіти, політики, спорту, літератури, мистецтва й, навіть, королівської родини.

Переможцями вікторини стали:

• І місце – Сафронов Валентин (ХТ-23)
  • ІІ місце – Бальвас Дар’я (ХТ-23), Гоманкова Софія (ХТ-23)
  • ІІІ місце – Ткаченко Інна (ФЛ-23), Блажиєвська Марія (ФЛ-23), Богун Яна (ФІН-23).