Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: Еріх Марія Ремарк

У межах плану дій Центру європейської інтеграції, який створено в ДонНУЕТ відповідно до цілей та задач за грантовим проєктом “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, у бібліотеці ДонНУЕТ відбулась презентація, присвячена 125-річчю від дня народження німецького письменника Еріха Марії Ремарк.

Еріх Марія Ремарк (22 червня 1898, Оснабрюкк, Німеччина – 25 вересня 1970, Локарно, Швейцарія) – один з найпопулярніших письменників Німецької імперії двадцятого століття, публіцист, чиї висловлювання стали безсмертними. Ремарк прожив довге життя, багато подорожував, жив то в Європі, то в США, останніми роками – на своїй віллі в Порто-Ронко в Швейцарії. Постійно допомагав друзям і іммігрантам – тихо, не афішуючи величезні суми, які жертвував. Багато книг письменника екранізували, а в Голлівуді його приймали як європейську знаменитість. Він завжди був чесний і писав добрі, правдиві книги, що доходили до серця людини. Його хвилювали найгостріші проблеми сторіччя – війна і фашизм. У нього не було засобів їх зупинити, але він умів їх ненавидіти і протиставив їм непереможну людську гідність.

Ремарк