Тренінг «Технології працевлаштування» для здобувачів вищої освіти Університету Туган-Барановського

24.05.2023 р. згідно з планом дій Центру європейської інтеграції, створеного в межах реалізації грантового проєкту “Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області”, що фінансується Європейським Союзом, відбувся тренінг «Технології працевлаштування» для здобувачів вищої освіти, на який були запрошені фахівці Криворізького МРЦЗ «Центр зайнятості». За результатами тренінгу здобувачі вищої освіти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського отримали навички зі складання ідеальних резюме, СV та супровідного листа, інформацію щодо пошуку роботи, підготовки до співбесіди, інтерв’ю з роботодавцями, про кроки побудови успішної кар’єри. Під час тренінгу фахівці служби зайнятості надали випускникам ДонНУЕТ вичерпну інформацію щодо сучасних тенденцій ринку праці, бази даних перевірених вакансій по всій Україні з офіційним працевлаштуванням.

Усі учасники тренінгу «Технології працевлаштування» мали можливість ставити запитання і отримувати вичерпні відповіді.

Дякуємо усім учасникам тренінгу та нашим гостям !!