ДонНУЕТ - це моя гордість

ДонНУЕТ – це моя гордість!

31 серпня 2020 відбулися виїзні урочисті колективні збори ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського з нагоди 100-річчя.

Протягом дня колектив ДонНУЕТ говорив про багату історію Університету, про традиції і нововведення, про результати освітньої діяльності Університету за 2019-2020 н. р. та завдання колективу на 2020-2021 н. р. (zvit-v.o.-rektora-31.08.2020), про здобутки ДонНУЕТ, успіхи, досягнення і майбутні плани.

Слово взяла в.о. ректора Університету, д.е.н., професорка, Чернега Оксана:

«Нехай вам подобається обрана професія, наше місто, наша країна. Я пишаюся нашими здобутками! Здоров’я, миру, благополуччя і всього найкращого! Зі святом!»

Червоною ниткою в урочистих привітаннях стала тема гордості за причетність до сім’ї ДонНУЕТ:

«Новые задания, новые вершины, высокие задачи, высокая планка – она заставляет нас работать. 100-летие ДонНУЕТ – это то время, когда создавалась большая наука, создавались ВУЗы. И, естественно, лучшие ВУЗы всегда привлекали людей. Я горд, что я работаю в нашем Университете!» – сказав Хорольский Валентин Петрович, професор кафедри загально-інженерних дисциплін та обладнання, д.т.н., професор.

Зі святом, рідний Університет!