Вебінар для студентів Університету Туган-Барановського від інфестиційного експерта ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА»

ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» – це компанія, яка відкриває перед клієнтами глобальні перспективи у світі цінних паперів і фондового ринку. Інвестиційний експерт компанії Тригубченко Євгеній Геннадіович 26.04.2023р. провів для здобувачів вищої освіти освітніх програм «Місцеві фінанси», “Антисипативне управління бізнесом”, “Економіка трансформацій”, “Міжнародний бізнес” рівня “магістр” та для здобувачів вищої освіти освітніх програм “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, “Менеджмент”, “Економіка”, “Міжнародні економічні відносини” рівня “бакалавр” вебінар на тему “Фондова біржа, біржові операції та особливості позабіржової торгівлі”.

На майстер-класі були висвітлені питання:

• особливостей функціонування фондових бірж в Україні та регулювання їх діяльності;
  • особливостей угод на позабіржовому ринку в Україні;
  • операцій на фондових біржах України;
  • досвіду функціонування найбільших світових фондових бірж;
  • досвіду регулювання діяльності фондових бірж на прикладі США.

Університет Туган-Барановського вдячний ТОВ «ФРIДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» за співпрацю і можливості набуття практичного досвіду від експертів провідної фінансової компанії України.