“ДонНУЕТ в обличчях”: ми розказали всі історії, адже не могли інакше

“ДонНУЕТ в обличчях” – це соціальний проєкт, націлений на історії людей, чиє життя тісно пов’язано з Університетом Туган-Барановського.

На початку створення проєкту, головна ідея полягала в тому, аби розказати історії випускників Університету, їхні здобутки і яким чином знання, отримані в Університеті Туган-Барановського допомагають їм у дорослому житті та кар’єрі. Ми також провели серію інтерв’ю з викладачами, які колись були студентами Університету Туган-Барановського – чому вони вирішили пов’язати своє життя з освітянською сферою і чому обрали саме ДонНУЕТ, який період історії Університету вони застали, говорили про трансформацію, як особисту, так і самого Університету.

 

Проте, з 24 лютого 2022 року все кардинально змінилось – повнамасштабна війна, яку розпочала росія, вплинула на кожного з нас. На деякий час наш проєкт застиг, адже вся увага, сили і ресурси були спрямовані на боротьбу із власним шоком і зовнішнім ворогом. Ми адаптувалися і змінили ракурс проєкту – яким був перший день війни, як змінилося оточення і пріоритети, як справлятися з тривогою та про волонтерську справу. Всі ці питання ми задавали студентам, які попри війну обрали шлях навчання в Університеті. Ми спілкувалися з викладачами, які попри війну продовжували освітній процес.

 

Ми дякуємо кожному і кожній, хто долучився до соціального проєкту “ДонНУЕТ в обличчях” і зголосився розказати свою історію під час війни. Університет Туган-Барановського має стільки особистостей і серед студентів, і серед працівників, і серед викладачів, які допомагають нашим Оборонцям в різний спосіб: хтось донатить, хтось плете сітки і робить димові шашки, хтось творить сучасну українську культуру… і це все відбувається зараз, під час повномасштабного вторгнення. Ми розказали всі історії, ми знаємо про волонтерські справи кожного і ми не могли не реагувати на це, не могли пройти повз.

Проєкт “ДонНУЕТ в обличчях” завершено, боротьба триває.

Дякуємо, незламний народе!

93 разів прочитано