11 жовтня 2018 року кафедрою українознавства ДонНУЕТ було проведено І етап Всеукраїнського студентського турніру з історії. Особливістю проведення заходу в форматі турніру є жвава полеміка, дискусії, дебати, що надають можливість студентам отримати навички публічного виступу, риторики та опонування.

У заході брали участь команди ННІ університету: Економіки та підприємництва, Управління та адміністрування, Ресторанно-готельного бізнесу.

Під час дискусії інтерес викликали питання битви під Крутами, модернізації Речі Посполитої середини XVII ст., наукових протистоянь концепцій роботи Української Академії Наук Вернадського та Грушевського часів П. Скоропадського. Учасники проводили паралелі з сучасними процесами державотворення в Україні.

Підбиття підсумків показало переконливу перемогу команди Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу – 12 балів за результатами трьох раундів. Команда Навчально-наукового інституту управління та адміністрування завоювала 9 балів. Команда Навчально-наукового інституту економіки та підприємництва – 7 балів.

Вітаємо переможців та бажаємо усім учасникам турніру успіхів на науковій ниві, подальшої злагодженої командної роботи та майбутніх  перемог.