Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пишається командою студентів «КУТ-90» (креативні, унікальні, творчі із 90х), яка пройшла до другого туру Конкурсу LoNG-2018 (Look of New Generation / Погляд нового покоління)». Команда «КУТ-90» представила на конкурс проект «Water Way», який було відібрано журі з понад 70 поданих проектів. Керівником команди є доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування к.е.н., доцент Олена Валеріївна Булгакова.

Склад команди нашого Університету:

1. Єременко Кирило (МН-18ма)
  2. Тріфонова Дарина (МН-16)
  3. Лощиць Єгор (МК-17)
  4. Лупащенко Олег (МК-17)
  5. Попозогло Тетяна (МН-15)
  6. Куропятник Ольга (ТТП-15)
  7. Кошова Катерина (ТТП-15)

Конкурс організовано Українською Асоціацією з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київською Бізнес Школою, Академією праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Мережі глобального договору ООН в Україні. Конкурс проводиться з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами, оскільки ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента.

Переможця компетентне журі обиратиме за підсумками особистих презентацій, які команди зроблять в Академії праці, соціальних відносин і туризму 18 грудня 2018 р.