20 вересня 2018 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського пройшла щорічна Спартакіада студентів та викладачів. Цей університетський спортивний захід було приурочено до Міжнародного дня студентського спорту.

Ця подія є однією з двох Спартакіад, що проводяться протягом кожного навчального року серед команд інститутів університету  – восени і навесні. У змаганнях взяло участь більше 50 учасників, які були згуртовані у чотири команди: «Легіон» (ННІЕП), «Ведмеді» (ННІУА), «Екс-машини» (ННІРГБ) та «Дрім-тім». Спортсмени змагалися у бігу, набиванні м’яча, перетягуванні каната, стрибках на скакалці, триборстві, стрибках в довжину, віджиманні тощо.

Захід тривав кілька годин. Перше місце у запеклій боротьбі виборола команда Навчально-наукового інституту управління та адміністрування «Ведмеді», посунувши команду «Дрім-тім» на другу сходинку лише завдяки перевазі у 1,5 бали.

Саме такі масштабні університетські спортивні свята, за словами організатора Павла Дмитровича Каминського, підвищують інтерес студентської молоді до спорту та мотивують вести здоровий спосіб життя. Щоб перемогти у змаганнях, хлопці і дівчата регулярно тренуються, стають сильнішими і вчаться досягати цілей.

Голова журі Олександр Вікторович Мельничук зазначив, що слід відмітити добру спортивну підготовку учасників, які вибороли призові місця та отримали відповідні нагороди.

Рейтинг команд згідно з зайнятим місцем вигладає так:

1. Ведмеді

2. Дрім-тім

3. Екс-машини

4. Легіон