Представники Університету Туган-Барановського відвідали  Донецький національний університет імені Василя Стуса

14 – 15 червня 2021 року представники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відвідали Донецький національний університет імені Василя Стуса (м. Вінниця). Метою візиту стало набуття досвіду Донецького національного університету імені Василя Стуса щодо оновлення освітніх програм відповідно до потреб місцевої громади. Візит відбувся в рамках реалізації проєкту Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом.

У ході візиту відбулися зустрічі з ректором Романом Гринюком, проректором з наукової роботи Іллею Хаджиновим, деканом економічного факультету Тетяною Орєховою, на яких обговорювалися питання оновлення освітніх програм відповідно до потреб місцевої громади, а також питання подальшої співпраці між Університетами за цим напрямом.