6 грудня в Україні традиційно відзначають День Збройних Сил України. Колектив та студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського підготували подарунки для воїнів, які боронять сьогодні східні рубежі України. Студенти напекли смаколиків, були зібрані набори для гоління, побутова хімія, чай, кава та цукерки, які були передані на Схід. Бажаємо нашим воїнам добра, поваги, злагоди, любові. Від щирого серця дякуємо вам за спокій і бажаємо скорішого повернення додому. Слава Україні! Героям Слава! Загиблим солдатам – вічна слава і пам’ять!

Нагадаємо: у Кривому Розі 6 грудня 2018 року оголошено днем жалоби за загиблим під час виконання військового обов’язку Хлівним Богданом Геннадійовичем.