Напередодні Дня Святого Миколая студенти та викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відвідали Комунальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради, який розташований на ПівдГЗК. В цьому спеціалізованому навчальному закладі живуть близько 130 дітей.

Уже багато років наш університет бере участь у благодійних акціях. Сьогодні цей день не став винятком. Студенти ДонНУЕТ за підтримки Первинної профспілкової організації та дирекцій навчально-наукових інститутів підготували для вихованців закладу яскраву розважальну програму «Казка про королеву білого снігу та королеву кольорового снігу» та вручили солодкі подарунки.

Діти зустріли гостей з радістю. Малюки привітно віталися і з готовністю брали участь у активностях на сцені. Представники адміністрації показали школу-інтернат і розповіли про те, як живуть і вчаться його вихованці.

Години перебування в інтернаті спливли непомітно. Атмосфера зустрічі з дітьми і їх радість зворушила кожного її учасника. Насамкінець представники адміністрації дитячого закладу щиро подякували усьому колективу ДонНУЕТ за допомогу і увагу до їх проблем. Для студентів ДонНУЕТ подібні візити до зазначеної установи вже стали традицією. Молодь впевнена, що в силах кожного подарувати турботу і гарний настрій дітям.