Команда ННІЕТ Туган-Барановського на PolyTECH Summit 2025 в Києві
Представники ННІЕТ імені Михайла Туган-Барановського Криворізького національного університету взяли участь у програмі PolyTECH EDU та фінальному PolyTECH Summit, що відбувся 18 жовтня 2025 року у просторі UNIT.City (м. Київ) https://handsome-snowboard-453.notion.site/General-Information-25492f8d9b2a80898e20c856d936eac7
Програму було реалізовано за ініціативи Міністерства освіти і науки України у партнерстві з провідними технологічними компаніями, технічними та політехнічними університетами. Її мета – створити сталу спільноту студентів технічних і економічних спеціальностей, здатних працювати над реальними викликами бізнесу, розвивати стартапи та проєктні рішення в умовах сучасної технологічної екосистеми.
Попередня сесія програми PolyTECH EDU (15 вересня – 17 жовтня 2025 року) проходила у форматі інтенсивних воркшопів, під час яких студенти з усієї України об’єднувалися в мультидисциплінарні команди для вирішення практичних завдань від партнерів програми.
Серед партнерів освітнього треку були: Ajax Systems, OMD Group; Bolt Ukraine; Credit Agricole Bank та ін. (https://handsome-snowboard-453.notion.site/Roadmap-25492f8d9b2a80db892de1cc0dd2d2da)
Під час навчання учасники опановували дизайн-мислення, методики Agile-менеджменту, створення MVP та презентацію ідей перед експертами. Команди готували свої пропозиції, аналізували потреби цільової аудиторії та формували рішення, здатні масштабуватись у реальному секторі.
Команда нашого інституту зосередилася на кейсі від Ajax Systems, присвяченому підвищенню ефективності інтеграції інтелектуальних систем безпеки у корпоративні й освітні середовища.
Викладач кафедри ТРГГРСТ Юрій Коренець та здобувачі вищої освіти спеціальності «Харчові технології» Анастасія Волинець, Микола Кочерга, Анна Вальчук, Микита Невеселий успішно пройшли навчальну програму PolyTECH EDU та взяли участь у фінальному PolyTECH Summit 2025.
Фінальний захід PolyTECH Summit 2025 об’єднав понад тисячу студентів, викладачів і представників бізнесу. Учасники мали змогу відвідати тематичні панелі, обмінятися досвідом із фахівцями провідних компаній, презентувати результати своєї роботи та отримати сертифікати програми.
Серед спікерів саміту були Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України та Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з інновацій, освіти, науки та технологій. Вони наголосили, що PolyTECH EDU стає не просто проєктом, а рухом, який формує нову культуру освіти, де студенти – це творці рішень, а не лише слухачі.
В результаті участі в PolyTECH EDU представниками ННІЕТ було отримано практичний досвід виконання кейсів від провідних компаній; здобуто знання з управління інноваційними проєктами; розширено професійні контакти з представниками бізнесу та ІТ-середовища; підвищено рівень командної взаємодії та презентаційних навичок; представлено Криворізький національний університет та ННІЕТ імені Михайла Туган-Барановського, як активного учасника національної інноваційної екосистеми.
Досвід участі в PolyTECH EDU стане основою для впровадження нових підходів у навчальний процес ННІЕТ, зокрема, інтеграції практичних кейсів у дисципліни, створення студентських стартап-лабораторій і розширення співпраці з бізнес-партнерами.
Участь команди Криворізького національного університету в PolyTECH EDU – це не лише чергова подія, а крок до формування нового покоління фахівців, здатних мислити критично, діяти командно й упевнено будувати технологічне майбутнє України.









