VIII Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ХЛІБОПЕКАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ»

17 вересня 2024р. в Національному університеті харчових технологій відбулася VIIІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ХЛІБОПЕКАРСЬКОМУ ВИРОБНИЦТВІ»

Конференція була ювілейною та присвячена таким датам: 90-річчю професора, член-кореспондента НААН України Дробот В.І., 140-річчю НУХТ та 75-річчю кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів. До роботи цієї конференції доєдналася кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва ДонНУЕТ. Це викладачі – доценти, к.т.н. Горяйнова Ю.А та Слащева А.В., а також здобувачі вищої освіти другого та першого рівнів ОП «Ресторанні технології» спеціальності 181 «Харчові технології» – Куліков В. та Куєвда М., гр.ХТ-23М, Кукуруза А., гр.ХТ-21.

З цікавими доповідями про хлібобулочну галузь на сучасному етапі, інновації та проблеми в ній виступили Володимир Ковбаса, д.т.н., професор, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів НУХТ, Олександр Васильченко, генеральний директор об’єднання «Укрхлібпром», Олександр Тараненко, к.е.н., перший віце-президент Всеукраїнської асоціації пекарів, Родіон Рибчинський, к.т.н., директор спілки “Борошномели України”, експерт зернового сектору FAO ООН, Віра Дробот, д.т.н., професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Національного університету харчових технологій та інші.

І викладачі, і студенти Університету Туган-Барановського здобули нові знання, які будуть використовувати при викладанні та вивченні наступних дисциплін – «Управління якістю та методи досліджень в ресторанному господарстві», «Управління якістю продукції та послуг готельно-ресторанного господарства», «Харчові технології», «Безпека харчових продуктів та НАССР у галузі», «Технологічні основи безпеки харчових продуктів», «Переддипломна(виробнича) практика».