ДонНУЕТ спортивний: 24 вересня спартакіада

24 вересня о 12:00 відбувається спартакіада! До зустрічі!

Поради від ДонНУЕТ

Поради від ДонНУЕТ: головні правила студентського життя

Корисна інформація для першокурсників!

Як адаптуватися до студентського життя? Поради досвідчених

Як адаптуватися до студентського життя? Поради досвідчених у ДонНУЕТ

ШАНОВНИЙ ПЕРШОКУРСНИКУ!

Вітаємо тебе зі вступом до Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського! Бажаю тобі яскравих студентських років та великого професійного майбутнього! Сподіваюся, що ця інформація допоможе тобі зорієнтуватися у студентському житті.

Кілька слів про ALMA MATER

ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, один з найстаріших навчальних закладів в Україні, відомий далеко за межами країни своїми освітніми, науковими і культурними традиціями. Заснований у 1920 р., в цьому році святкує своє 100-річчя.

Якою є структура університету?

В  Університеті прийнято називати керівника університету – ректором. В.О. РЕКТОРА – Чернега Оксана Богданівна, д.е.н., професор.

Університет складається з навчально-наукових інститутів, які здійснюють підготовку студентів і аспірантів за відповідними спеціальностями. Навчально науковий інститут очолює директор.

Директор навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування, на який Вам випала честь вступити – Нєізвєстна Олена Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент.

До складу навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування входять кафедри і лабораторії.

Які традиції Університету?

В традиціях університету оперативне інформування студентів про події динамічного університетського життя. Щоб бути у курсі справ, відвідуй:

Ціла низка традицій склалася в сфері студентського дозвілля. Ти можеш стати учасником, а з часом організатором таких наймасовіших щорічних заходів, як «Посвята у першокурсники», з творчим конкурсом «Візитка першокурсника», Фестиваль студентської самодіяльності «Студентська весна», Студентські спартакіади та багато інших!

Чим відрізняється навчання в університеті від шкільного?

Навчання в університеті суттєво відрізняється від шкільного і потребує від тебе певної перебудови вже сформованих стереотипів учбової діяльності, нових умінь та навичок.

Система оцінювання прийнята в Університеті називається модульно-рейтинговою. Твоя підсумкова оцінка знань з навчальної дисципліни є результатом накопичення поточних оцінок впродовж семестру. З усіх курсів, які у вас викладаються, ти маєш отримати від Робочу програму чи Силабус, де чітко вказано розподіл балів по заняттям та формам роботи. Отже, на відміну від школи, ти спільно з викладачем маєш бачити перспективу та слідкувати за процесом накопиченням балів впродовж семестру.

Лекції, семінари, лабораторні, практичні – це типові для університету форми занять. Готуючись до семінарського чи практичного заняття, пам’ятай, що відповідь у формі переказу прочитаного тексту «від і до» з підручника не відповідає університетському рівню. Від студента вимагається творче переосмислення матеріалу посібників, аналіз першоджерел та додаткової літератури, вироблення власної точки зору.

Головне, чому вам потрібно навчитися, щоб навчання було успішним – працювати самостійно з лекційним матеріалом, готуватися до семінарських та практичних занять, до заліків та екзаменів, виконувати науково-дослідну роботу, писати реферати та доповіді.

В Університеті не викладач ходить за студентом, а зацікавлений у поглибленні знань чи проясненні незрозумілих питань студент має сам звертатися до викладача за консультацією. Кожен викладач має чітко визначений день і години для індивідуальних чи групових консультацій. Обов’язково з’ясуй у викладача час, коли ти можете отримати консультацію.

Бажаємо успіхів! Нехай твоє студентське життя буде яскравим та насиченим!

Вибори голови студентського самоврядування ДонНУЕТ

Шановні студенти, викладачі, колеги!

1 жовтня 2020 року в ДонНУЕТ імені Михайла туган Барановського відбудуться перевибори голови студентського самоврядування Університету.

Час та місце анонсується пізніше, на офіційному сайті та соцмережах.

Студентське життя ДонНУЕТ. Знайомство першокурсників

15 вересня 2020 до ДонНУЕТ імені Михайла туган-Барановського нарешті завітали студенти 1 курсу!

Знайомити нову генерацію студентської молоді з тонкощами Університетського життя розпочав перший проректор Університету Никифоров Радіон Петрович.

Як не плисти за течією, а бути епіцентром Університетського життя говорили й інші спікери. Слово взяли викладачі, директори навчально-наукових інститутів та активні студенти старших курсів.

Бажаємо активно розпочати новий навчальний рік! Нехай студентське життя буде сповнене незабутніх подій!

Зустріч відбувалася з урахуванням всіх протиепідемічних норм.

Студентське самоврядування ДонНУЕТ вітає 1 курс

Шановні першокурсники!

Студентське самоврядування ДонНУЕТ вітає вас зі вступом до нашого Університету!

Нехай прагнення до знань та самовдосконалення постійно зростає, нехай навчання в Університеті буде успішним та приноситиме задоволення, нехай ви станете першокласними спеціалістами, і найголовніше – нехай роки студентства будуть насичені найяскравішими подіями, які буде безмежно приємно згадати до малееесеньких дрібниць!

А ми насамперед чекаємо вас з нетерпінням у нашій невеликій, але дружній і активній команді студентського самоврядування!