Університет Туган-Барановського відповідає на питання вступників

Якщо раніше я вже здобув/ла вищу освіту безоплатно, то чи можу я отримати ще одну вищу освіту за іншою спеціальністю також безоплатно?

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних ЗВО, якщо певний ступінь вищої освіти вони отримують ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Також громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту за другою спеціальністю у державних і комунальних ЗВО за тим же рівнем, що й першу, якщо:

• за станом здоров’я вони втратили можливість виконувати службові чи посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, що підтверджується висновками медико-соціальної експертної комісії, та в інших випадках, передбачених законом;
  • якщо вони мають направлення на навчання, видане державним (регіональним) замовником відповідно до законодавства.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ до Університету Туган-Барановського

24.08.2021. День Незалежності України

24 серпня 2021 –  День Незалежності України!

Цього року День Незалежності припадає на вівторок. Українці матимуть 4 вихідні дні поспіль (вихідним зробили й понеділок, 23 серпня). Щоправда, цей день доведеться відпрацювати в суботу, 28 серпня.

Університет Туган-Барановського і соцмережі

Друзі! Відколи Університет Туган-Барановського з’явився на YouTube-каналі, відео стало дивитися ще зручніше! Для вступників маємо розділ «Вступна кампанія 2021», де публікуємо важливу інформацію для вступників та абітурієнтів. Підписники та перегляди активно ростуть, але не зупиняймось на цьому! Ваші вподобайки, коментарі та перегляди роблять не просто настрій, а допомагають почути про наш рідний Університет, навчальний процес та студентське життя!

Університет Туган-Барановського в соцмережах:

Ми в Інстаграмі

Ми у TikTok

Ми у Телеграмі

Ми на Фейсбуці

Не зволікайте – підписуйтесь та будьте у курсі подій разом з Університетом Туган-Барановського!

Студенти Університету Туган-Барановського можуть виграти грант на навчання

Компанія iCases.ua розпочинає конкурс для українських студентів та студентів України з видачі гранту на навчання в розмірі 10 000 гривень. Наша мета: формування технічної культури серед учнів та студентів України.

Вимоги до работи учасника: Для участі в конкурсі вам потрібно написати аналітичну, яка не була опублікована раньше, статтю на українському або російському мовах, обсяг 2000 – 3000 слів на одну з тем:

• Якою буде Apple Car 2030?
  • iPhone через 10 років.
  • Які нові гаджети виходять у найближчі 10 років?
  • Яких гаджетів не хватає компанії сьогодні?
  • Чи буде Apple Silicone в iPhone?

Де повинні бути розміщені роботи учасників конкурсу:

Роботи учасників конкурсу можуть бути опубліковані організаторами у файлі Word або Google Docs або можуть бути розміщені на сайті вищого навчального закладу. У той час як вона повинна бути вказана, що вона підготовлена в рамках конкурсу «Отримав грант на начання від компаніх iCases.ua» з активним посиланням на умови проведення конкурсу.

У обговорені терміни учасник присилає лист із статтею на електронний адрес: grant.icases.ua@gmail.com. Тема письма: Грант на навчання, ПІБ. У листі обов’язково вкажіть: тему, ПІБ, вік, навчальний заклад, місто.

За бажанням переможця, ми даємо можливість замість отримання грошей замовити будь-який товар у магазині iCases на цю сумму.

Період проведення конкурсу

Прийом робіт проводиться з 1 липня 2021 року по 1 лютого 2022 року.

Оцінка робіт з 2 лютого по 16 лютого 2022 року.

Нагорождення проводиться 17 лютого 2022 року.

Університет Туган-Барановського інформує: як захиститись від домашнього насильства

У Кривому Розі розробили відеокурс “Як захиститись від домашнього насильства”. Відбулось це за ініціативи Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках проєкту “Зупинити насильство”, який впроваджувався за підтримки громадської організації “Докудейз”.

Представники поліції, системи безоплатної правової допомоги, департаменту у справах сім’ї, молоді і спорту, Криворізького центру соцслужб для сім’ї, дітей і молоді, служб у справах дітей, адвокати і психолог кожен дав поради і розкрив механізми захисту прав потерпілих від домашнього насильства і повноваження установ в цій сфері.

Університет Туган-Барановського інформує: Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Університет Туган-Барановського інформує: 30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.
У 2010 році Генеральна Асамблея прийняла Глобальний план дій по боротьбі з торгівлею людьми, закликавши уряди в усьому світі вжити скоординованих і послідовних заходів, щодо перемогти над цим злом. План передбачає інтеграцію боротьби з торгівлею людьми в більш широкі програми ООН для того, щоб прискорити темпи розвитку і підвищити ступінь безпеки в усьому світі. Одним з найважливіших положень Плану є створення цільового фонду ООН для добровільних внесків на користь жертв торгівлі людьми, особливо жінок і дітей.
У 2013 році Генеральна Асамблея провела зустріч на високому рівні для оцінки ходу здійснення Глобального плану дій. Держави-члени також прийняли резолюцію A / RES / 68/192, проголосивши 30 липня Всесвітнім днем боротьби з торгівлею людьми і заявивши, що в такий день необхідно «підвищувати обізнаність про стан жертв торгівлі людьми і заохочувати і захищати їх права».