Протипожежне тренування у ДонНУЕТ

У ДонНУЕТ 18 вересня 2020 року було проведено протипожежне тренування за темою: «Дії учасників освітнього процесу при отриманні сигналу про виникнення пожежі у навчальному корпусі Університету».

Метою тренування було формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та відпрацювання у учасників освітнього процесу практичних навичок з поведінки при проведення екстреної евакуації із навчального корпусу Університету.

Головними завданнями проведення протипожежного тренування були:

– набуття учасниками освітнього процесу навичок з виконання заходів за умов виникнення пожежі у навчальному корпусі,

– відпрацювання взаємодії та формування здатності до колективних дій учасників освітнього процесу,

– перевірка функціонування системи протипожежної безпеки та евакуації людей і матеріальних цінностей.

В ході тренування всі учасники освітнього процесу після відповідного оповіщення у нормативні терміни покинули будівлю Університету. Також було відпрацьовано практичні дії персоналу щодо використання первинних засобів пожежогасіння.

План протипожежного тренування було виконано в повному обсязі. Будемо сподіватися, що знання та вміння, отриманні в ході тренування, ніколи не знадобляться  у житті.

Кар’єрні можливості для студентів ДонНУЕТ

Хочеш стати КРАЩЕ? Ми розкажемо ЯК! Інформація для студентів 3-6 курсів усієї України!

Довгоочікувана подія Осені 2020 – освітній проект “Кращі – з Укртелекомом” 8 сезон для студентів всієї України! Тепер у новому – дистанційному форматі!

Вже 12 жовтня 2020 року стартує освітній проект, під час якого, студенти матимуть змогу познайомитись з національною Компанією, дізнатися всі тонкості роботи в команді, секрети успішного початку кар’єри, підвищать свої лідерські навички та навички публічних виступів.

Тривалість проекту: 7 тижнів. Після проекту можливе стажування та працевлаштування.

✅Будучи учасником проекту, Ти можеш отримати нові знання у сфері бізнесу та здобути унікальну можливість стати стажером великої національної Компанії, адже на тебе чекає 11 онлайн-вебінарів.

✅Цілих 7 тижнів Ти будеш оточений увагою найкращих бізнес-тренерів компанії.

✅Ти познайомишся з експертами та ТОП-менеджерами компанії.

✅Усі знання та досвід, які Ти отримаєш під час проекту, стануть у нагоді для побудови майбутньої кар’єри.

✅Найкращі студенти матимуть можливість пройти співбесіду на стажування від 1 до 6 місяців.

✅Для участі у відборі достатньо лише заповнити анкету за посиланням https://studukrtelecom.wixsite.com/bestwithukt/proektbestwithukt

Розфарбуй свою осінь яскравими барвами!

Стань КРАЩЕ разом з Укртелеком!

ДонНУЕТ продовжує розвивати еко-відповідальність

18 вересня 2020 року студенти та викладачі ДонНУЕТ долучилися до Всесвітнього дня прибирання!

У цей день, о 10:00, мільйони активістів по всьому світу долучилися до акції «World Cleanup Day» і наш Університет не виключення! Студентів об’єднала єдина мета – порятунок планети від сміття! ДонНУЕТ повсякчас дбає про екологію.

Цьогоріч акція проходила з дотриманням всіх карантинних вимог. Студенти і співробітники долучаються до різних благодійних еко-акцій, суботників та «чистих четвергів». До того ж, у коридорах вишу на кожному поверсі є контейнери для різних видів сміття, аби сортувати відходи.

У Кривому Розі є окремі випадки, коли люди сортують сміття, але роблять це з власної ініціативи, адже спеціальні контейнери у місті знайти важко. Не дивлячись на це, ДонНУЕТ слідує європейським прикладам, аби правильно утилізувати та переробляти сміття.

До речі, є безкоштовний мобільний додаток TrashOut», де можна відмічати забруднені місця разом із фото.

Бережіть себе і природу!

Засідання Вченої ради ДонНУЕТ

Засідання № 2 Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться 24 вересня о 14:00 в актовій залі Університету. Засідання буде проходити й транслюватися також в он-лайн режимі по скайпу у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 11 від 11.03.2020 р., № 392 від 02.05.2020 р., листа МОН України № 1/9-154 від 11.01.2020 р. та наказу в.о. ректора ДонНУЕТ № 62 від 12.03.2020 р.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про програми розвитку кафедр Університету – завідувачі кафедр.

2. Затвердження плану публікацій статей у наукових виданнях, що індексуються наукометричними базами Scopus та Web of Science, Copernicus, а також в інших наукометричних базах та за кордоном – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

3. Затвердження індивідуальних навчальних планів, індивідуальних планів наукової роботи та тем дисертаційних робіт здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

4. Про затвердження щомісячного звіту щодо реалізації проекту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

5. Про організацію профорієнтаційної роботи Навчально-наукових інститутів Університету – директори ННІ.

6. Про результати першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.

7. Виконання рішень Вченої ради за вересень 2020-2021 н.р. – учений секретар Богатирьова Г.А.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.

ДонНУЕТ спортивний: 24 вересня спартакіада

24 вересня о 12:00 відбувається спартакіада! До зустрічі!