Університет Туган-Барановського пам’ятає: День Перемоги

Сьогодні 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Університет Туган-Барановського пам’ятає!

Університет Туган-Барановського знає: День матері

9 травня в Україні відзначають День матері. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім’ї. На рівні з батьком величезну роль у вихованні дітей відіграє й одна з найрідніших у світі людей — матір. Саме від неї залежить виховання дитини та прищеплення любові до рідної землі.

Вітаємо! Не забудьте привітати любих мам!

Університет Туган-Барановського знає: освітня програма «Економіка» (ВІДЕО)

Університет Туган-Барановського розказує про всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Економіка».

Університет Туган-Барановського пам’ятає: День пам’яті та примирення

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ сторіччя. Ми пам’ятаємо з глибокою повагою тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.

На жаль, День перемоги у 2021 році ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили і учасники АТО – гідні нащадки героїв Другої світової війни.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній.

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Університет Туган-Барановського знає: вебінар «Правозахисники: міфи і факти»

Вже цієї суботи відбудеться вебінар “Правозахисники: міфи і факти”
8 травня об 11:00 розпочнемо розмову з Олександрою Делеменчук, правозахисницею, тренеркою з адвокації, експерткою з безпеки, програмною радницею Центру участі та Розвитку (Грузія), засновницею Tbilisi Shelter City, членкинею правління ГО “Вектор прав людини”.
Зареєструватись для участі у вебінарі до можна до 7 травня за посиланням: https://forms.gle/dgPgHqsHKRqrAr1b9 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – англійська.
До участі запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ині, ЗМІ, студенти/ки та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Університет Туган-Барановського анонсує нову рубрику #Тревелблог

Студенти Університету Туган-Барановського подорожують!

Друзі! Раді повідомити про рубрику, що присвячена подорожам та пригодам!  В умовах карантину, подорожі цінуються ще більше!

Студент Університету Туган-Барановського Леван Гугунава потрапив на історичне місце в Грузії! Тут, у цьому будинку пройшли останні дні життя Лесі Українки. Цей будинок знаходився в районі, що звався Зіндісі. Звідси її тіло було перевезено до Києва для поховання на Байковому цвинтарі. Цей будинок не зберігся. В 1920-х роках його розібрали й перенесли на інше місце, а в 1980 р. демонтували.

Надсилайте ваші фото з подорожей – дірект! Давайте відкривати світ разом!