Університет Туган-Барановського інформує: фулбрайтівські конкурси для дослідників

Від імені Програми ім. Фулбрайта в Україні запрошуємо викладачів, аспірантів, співробітників до участі у фулбрайтівських конкурсах для дослідників Fulbright Research and Development та Fulbright Visiting Scholar Program.

Про стипендіатів Програми ім. Фулбрайта останніх років можна дізнатися зі сторінок фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/.

Щорічні конкурси Програми:

FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій. 

https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/ 

Кінцевий термін подання заявок — 1 листопада 2021 р

Фулбрайтівський вісник_scholars_frdp_2019-20

Бібліотека Університету Туган-Барановського інформує: харчові технології

Перелік періодичних електронних видань, що стануть корисними у навчанні для студентів спеціальності «Харчові технології».

  • Напої. Технології та інновації – науково-аналітичне фахове видання http://techdrinks.info/archive/

 

  • Інновації та технології в сфері послуг і харчування – наукове видання http://itsf.chdtu.edu.ua/about

 

 

 

  • Drinks – інформаційно-ділове видання – https://drinks.ua/

До Міжнародного дня кухаря: освітня програма «Харчові технології» Університету Туган-Барановського

Університет Туган-Барановського інформує: 20 жовтня – Міжнародний день кухаря. У цей день хочемо привітати кафедру технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанному господарстві та підприємства та студентів освітньої програми «Харчові технології»!

Освітня програма «Харчові технології» першого (бакалаврського) рівня в Університеті Туган-Барановського пропонує високоякісну освіту в галузі харчових технологій та ресторанного господарства з привабливими перспективами працевлаштування на підприємствах харчової промисловості та ресторанного бізнесу.

Програма має практичну спрямованість і передбачає поглиблену підготовку з харчових технологій та технологій в ресторанному господарстві, проходження практики на українських та закордонних підприємствах галузі.

Програма «Харчові технології» дозволяє сформувати професіонала у галузях харчових технологій та ресторанного бізнесу, розкрити творчі здібності й втілити їх на практику із застосуванням сучасного обладнання.

Фудісторія до Дня кухаря від Університету Туган-Барановського

До Міжнародного дня кухаря Університет Туган-Барановського представляє невеличку фудісторію.

Підписуйтеся на Університет Туган-Барановського у TikTok https://vm.tiktok.com/ZSxxjFrV/

Університет Туган-Барановського інформує: Міжнародний день кухаря

Кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанному господарстві та підприємства

Вітає з Міжнародним днем кухаря!

Щорічно 20 жовтня своє професійне свято – День кухаря – відзначають кухарі і кулінари всього світу.

Міжнародна дата була заснована в 2004 році з ініціативи Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств. Ця організація, до речі, налічує 8 мільйонів членів – представників кухарський професії з різних країн. Тому не доводиться дивуватися, що професіонали світової кухні знайшли своє свято.             20 жовтня святкування Міжнародного дня кухарів (International Chefs Day) в більш ніж 70 країнах набуло масштабного характеру.

Крім безпосередньо кулінарів в організації святкових заходів беруть участь представники органів влади, працівники туристичних компаній і, звичайно, власники підприємств громадського харчування – від маленьких кафе до відомих ресторанів. Вони влаштовують конкурси майстерності серед кухарів, проводять дегустації та експериментують з приготуванням оригінальних страв.

Не меншу увагу в ряді країн приділяється і заходам, в яких беруть участь діти та молоді люди. Кухарі відвідують дитячі навчальні заклади, де навчають дітей готувати і пояснюють важливість здорового харчування.

Молоді люди можуть більше дізнатися про професію шеф-кухаря і отримати цінні уроки в кухарському мистецтві.

Професія кухаря – одна з найбільш затребуваних у світі і одна з найдавніших. Про те, хто першим придумав приготувати м’ясо добутої дичини або зібрані в лісі рослини, історія, звичайно, мовчить. Зате існує легенда про жінку, чиє ім’я дало назву всій галузі – кулінарії.

Стародавні греки шанували бога лікування Асклепія (він же – римський Ескулап). Його дочка Гігея вважалася берегинею здоров’я (від її імені, до речі, сталося слово «гігієна»). А їх вірною помічницею в усіх справах була кухарка Куліна, яка стала протегувати кухарське мистецтво, який отримав назву «Кулінарія».

Перші рецепти, записані на папері, з’явилися в Вавилоні, Стародавньому Єгипті і Стародавньому Китаї, а також в країнах арабського Сходу. Деякі з них дійшли до нас в письмових пам’ятках тієї епохи, і при бажанні будь-хто може спробувати приготувати страви, які куштував єгипетський фараон або імператор Піднебесної.

Студенти Університету Туган-Барановського можуть долучитися до Career DAY Talks

Вона – унікальна людина, яка проживає декілька життів: мама,металург, HR, психолог. Її історія успіху може змінити бачення на твоє життя.

23 жовтня чекаємо на тебе на нашому Career DAY Talks.

Чому тобі потрібно доєднатися?

🟢 Дізнаєшся секрет успіху гості
🟢 Отримаєш поради як поєднувати декілька життів
🟢 Почуєш про важливість нетворкінгу в житті та відкритого спілкування
🟢 Навчишся боротися з емоційним вигоранням

Реєстрація за посиланням:
https://cutt.ly/iENuLRo