чаес

День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa ЧАЕС. 14.12.2020

14 грудня – День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС (День ліквідатора)

ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ анонсує: Особливості функціонування готеля в умовах пандемії

Шановні студенти! 3 грудня 2020 о 10:30 керуючою готелем «Optima Делюкс Кривий Ріг» Резвовою О.В. буде проведено лекційне заняття для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему «Особливості функціонування готеля в умовах пандемії».

Заняття буде проведено за допомогою MS Teams.

Чекаємо на вас!

Новорічний ДонНУЕТ

ДонНУЕТ знає: Ялинка янголів (ФОТО)

Уже вдруге Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського проводить благодійну акцію «Ялинка ЯНГОЛІВ», у рамках якої дарує радість вихованцям Криворізької школи-інтернату № 9, які залишилися без піклування батьків. Ці діти, особливо на свята, найбільше потребують уваги та турботи. Давайте разом подаруємо дітям свято!

Ми вже почали організаційну роботу і з радістю очікуємо, що нашу ідею підтримають люди доброї волі, які готові допомагати і дарувати радість. У нас є чарівна скринька! Всі охочі можуть долучитися до доброї та світлої справи. Подарункова скринька знаходиться на 1 поверсі ДонНУЕТ, на підвіконні у буфетній зоні.

Діти залишаються дітьми, їх чиста віра в добро у час святкових днів не згасає, незважаючи на важкі сімейні обставини. Вони продовжують вірити в дива!

З вірою у добро!

ДонНУЕТ знає

ДонНУЕТ знає: день спеціальностей (ФОТО)

День спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

У рамках тижня навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування «Осінні зустрічі» науково-педагогічним персоналом кафедри фінансів, обліку та оподаткування ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського для здобувачів вищої освіти був проведений День спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Захід відбувся в інтерактивному форматі на тему: «Гроші: цікаві історичні факти та сучасність».

Під час проведення заходу учасники дізналися про властивості, функції та форми грошей; історію появи грошей, починаючи від найбільшої монети у світі та закінчуючи першими кредитними картками та банкоматом. У пізнавально-розважальному форматі ознайомилися з валютами країн світу та з механізмом курсоутворення. Проведено цікаву фахову дискусію на тему: «Гроші як об’єкт обліку». Наведено та проілюстровано цікаві факти про історію та становлення української валюти.

У подальших планах проведення інтерактивної гри «Гроші: цікаві історичні факти та сучасність» серед старшокласників середніх навчальних закладів, яка відбудеться одразу по завершенню нинішніх карантинних обмежень, спричинених коронавірусною інфекцією. Крім цього передбачається проведення й інших заходів, спрямованих на залучення вступників до Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського на спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

День боротьби з ВІЛ/СНІД

ДонНУЕТ знає: Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасного виявлення даного захворювання.

Інформаційний ресурс https://prozdorovia.in.ua/ створено за фінансової підтримки БО «100% ЖИТТЯ» в рамках реалізації проекту HealthLink: «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Тут можна обстежитись безкоштовно

Більше про життя з ВІЛ: aids.theukrainians.org

Національна гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІДу: 0 800 500 451

День домашніх тварин

ДонНУЕТ стає PETS FRIEDLY! (ФОТО)

Сьогодні, 30 листопада, відзначають Всесвітній день домашніх тварин. Це свято покликане нагадати людям про відповідальність за тварин, яких ми приручили.

У цей день Університет Туган-Барановського анонсує: відтепер ми PETS FRIEDLY. Якщо на когось зі студентів чи працівників ДонНУЕТ чекають разом із домашнім улюбленцем – не соромтеся зайти у приміщення Університету.

Відтепер очікування не буде сумним і затягнутим! Тут, у холі на 1 поверсі, є зручні крісла та диванчики. У консьєржа можна попросити налити води для вашого улюбленця. Для зручності всіх присутніх в Університеті, собаки переміщуються тільки з повідцем.

Зі своїм пухнастим другом можна пройти і до арт-простору у внутрішньому дворику ДонНУЕТ! Арт-простір – це відкрита багатофункціональна локація, яка сподобається кожному. За чистотою приміщень слідкують власники чотирилапих.

До речі, вчені довели, що присутність домашніх улюбленців позитивно впливає на працездатність, сприяє дружній атмосфері та знижує рівень стресу.