Університет Туган-Барановського пам’ятає: День пам’яті та примирення

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ сторіччя. Ми пам’ятаємо з глибокою повагою тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.

На жаль, День перемоги у 2021 році ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей. Останні роки продемонстрували всьому світу, що український народ не втратив мужності та сили і учасники АТО – гідні нащадки героїв Другої світової війни.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній.

1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Анонс

Університет Туган-Барановського знає: вебінар «Правозахисники: міфи і факти»

Вже цієї суботи відбудеться вебінар “Правозахисники: міфи і факти”
8 травня об 11:00 розпочнемо розмову з Олександрою Делеменчук, правозахисницею, тренеркою з адвокації, експерткою з безпеки, програмною радницею Центру участі та Розвитку (Грузія), засновницею Tbilisi Shelter City, членкинею правління ГО “Вектор прав людини”.
Зареєструватись для участі у вебінарі до можна до 7 травня за посиланням: https://forms.gle/dgPgHqsHKRqrAr1b9 Під час реєстрації важливо вказати електронну скриньку, до якої у вас є особистий доступ ― саме туди буде надіслано всю інформацію. Посилання для входу у вебінарну кімнату буде надіслано після реєстрації. Під час вебінару важливо мати доступ до швидкісного інтернету. Усі учасники/ці отримають сертифікати про участь.
Цей вебінар є частиною серії онлайнових заходів, присвячених історії та сучасному стану прав людини та руху за рівноправ’я як у світі загалом, так і в Грузії та Україні зокрема. Мова заходу – англійська.
До участі запрошуються представники/ці громадських організацій та ініціатив, працівники/ці музеїв та інших закладів культури, історики/ині, ЗМІ, студенти/ки та всі, хто цікавиться темою прав людини та історії.
Вебінар проводить ГО «Вектор прав людини» (Україна) у партнерстві з ГО «Світ толерантності» (Грузія) та ГО «Простір вільних ініціатив» (Україна) в межах проекту «У пошуках прав людини» за підтримки Фундації Будинків прав людини та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Університет Туган-Барановського анонсує нову рубрику #Тревелблог

Студенти Університету Туган-Барановського подорожують!

Друзі! Раді повідомити про рубрику, що присвячена подорожам та пригодам!  В умовах карантину, подорожі цінуються ще більше!

Студент Університету Туган-Барановського Леван Гугунава потрапив на історичне місце в Грузії! Тут, у цьому будинку пройшли останні дні життя Лесі Українки. Цей будинок знаходився в районі, що звався Зіндісі. Звідси її тіло було перевезено до Києва для поховання на Байковому цвинтарі. Цей будинок не зберігся. В 1920-х роках його розібрали й перенесли на інше місце, а в 1980 р. демонтували.

Надсилайте ваші фото з подорожей – дірект! Давайте відкривати світ разом!

 

Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: літній відпочинок на базі «Лісова»

Друзі! Проведемо це літо на нашій базі відпочинку «Лісова»!

У Донецькій області, в місті Святогірськ є дивовижне місце, що розкинулося серед лісу – база «Лісова». Варто чекати і літньої школи англійської мови, освітніх конференцій, затишних вечорів та прекрасних краєвидів.

З грудня 2019 року там проводяться ремонтні роботи. Оновлюють житлові та адмінприміщення, їдальню, конференц-залу. Облаштовується спортивний майданчик. До того ж, будуть створені умови для людей з інклюзією.

Чекаємо ЧЕРВНЯ 2021‼️ А це зовсім-зовсім скоро!

У рамках проєкту «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом.

Анонс

Університет Туган-Барановського анонсує

7 травня 2021 року о 14:00 відбудеться розширений фаховий семінар кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, на якому будуть заслуховуватися результати дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

  • аспіранта 3-го року навчання за спеціальністю 051 – Економіка Степаненка В.О.

Тема «Забезпечення конкурентоспроможності транспортної інфраструктури в умовах євроінтеграції», науковий керівник – д.е.н., доцент Лохман Н.В.

Семінар проводитиметься дистанційно з використанням платформи Microsoft Teams, усіх бажаючих приєднатися до семінару запрошуємо до ауд. 407 (Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16).

Як студенти Університету Туган-Барановського готувалися до Великодня

Як студенти Університету Туган-Барановського спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» готувалися до Великодня.

Вже з 21 квітня вони почали дуже цікаву роботу – прикрашання, пакування, випікання пасок на ТОВ «Криворіжхліб». Треба відмітити, що ця справа для нашого університету є постійною вже четвертий рік поспіль. До ДонНУЕТ звертається керівництво ТОВ «Криворіжхліб» з проханням допомогти їм в цій святій справі, а наші студенти із задоволенням відгукуються. Серед них є і ті, що вже працювали на підприємстві, і ті, що приєдналися вперше. Але всі вони добре виконують свою справу,  разом долучаються до справжнього таїнства.

Хто ж ці чарівники? Колісник Карина (ХТ-20), Масляна Ангеліна (ГРС-20), Євсюкова Діана (ХТ-20-с), Ауліна Раїса, Добровольська Анастасія (ГРС-19), Мотуз Данило, Кошель Надія, Ковальова Катерина (ХТ-18), Кузьменко Віталій, Білицька Інна (ХТ-19-с).

Шукайте на полицях магазинів продукцію, до виробництва якої причетні наші студенти: панеттон «Віденський», сирна, шоколадно-лимонна, апельсинова, православна паски, кулічі «Православний», «Казковий». 

 Керівництво  ТОВ «Криворіжхліб» в особі директора Налбантова Ігоря Олександровича та заступника директора з виробництва Корнієнко Валентини Михайлівни висловлює подяку  студентам за дуже гарну роботу, сподівається на подальшу співпрацю з ДонНУЕТ та вітає всіх зі святом Великодня!