Запрошуємо на на міжнародну онлайн програму з соціального підприємництва “Social entrepreneurship in Ukraine”

Міжнародна навчальна програма з соціального підприємництва «Social entrepreneurship in Ukraine» впроваджується ГО «Центр експертних рішень та адвокації», спільно з ГО “Агенція місцевої демократії у Маріуполі” (LDA Mariupol in Ukraine – Агенція місцевої демократії Маріуполя в Україні), за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC), спільно з Талліннським університетом (TLU), Молодіжним інноваційним центром (YIC), Агентством інновацій і технологій Грузії (GITA) та Асоціацією «ATINATI» в Грузії та Україні в рамках проєкту «EU4YOUTH Phase III: Youth Employment and Entrepreneurship», за фінансування Європейського Союзу, у співпраці з Приазовським державним технічним університетом

Долучившись до навчання ви отримаєте знання та навички у сферах бізнес -планування та керування, дізнаєтесь про переваги та особливості соціального підприємництва, опануєте знання, як побудувати діючу маркетингову стратегію та багато іншого!

Запрошуються до участі:

· представників/ць малого та середнього бізнесу;

· активну молодь, представників/ць студентського самоврядування, молодіжних рад, ініціативних груп та інших обʼєднань;

· громадських активістів/ок, представників/ць громадських організацій,

а також всіх, хто цікавиться соціальним підприємництвом, і хоче спробувати започаткувати бізнес, який готовий відповідати на виклики сьогодення.

Розроблене навчання ґрунтується на кращих адаптованих європейських напрацюваннях та покликана надати учасникам практичну та актуальну інформацію під керівництвом досвідчених лекторів та тренерів. Для учасників навчання передбачений кваліфікований менторський супровід, який допоможе застосувати отримані знання на практиці.

Програма навчання триватиме 3 місяці та включає наступні навчальні блоки:

· Соціальне підприємництво: як поєднувати бізнес та соціальний вплив?

· Бізнес-план як основний інструмент розбудови власної справи.

· Маркетинг та його особливості у соціальному підприємництві.

· Соціальне підприємництво: юридичні та економічні аспекти ведення діяльності.

· Інструменти організації та керування бізнесом. Як підвищити організаційну спроможність підприємництва та ефективність команди.

· Шляхи залучення фінансових ресурсів до соціального підприємництва.

· Як оцінити діяльність соціального підприємництва: інструменти вимірювання соціального впливу.

· Ефективна презентація та пітчинг: як зацікавити інших своєю ідеєю.

Навчання проводиться онлайн на базі платформи Zoom.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/7s78aLXuzfQdN21t7