Стипендії та гранти

Детальніше

Грант на проведення досліджень в університеті Flinders University в Австралії

Грант на проведення досліджень Flinders International Postgraduate Research Scholarships був заснований університетом Flinders University для підтримки іноземних студентів в проведенні досліджень і отримання наукового ступеня.

Детальніше

Стипендія Schwarzman в університеті Tsinghua University в Китаї

Стипендія призначена для підготовки нового покоління світових лідерів і для нового погляду на геополітичний ландшафт 21 століття. Програма пропонує кращим студентам світу можливість розвивати лідерські можливості і професійні зв'язки в магістратурі одного з найпрестижніших університетів Китаю - Tsinghua University.

Детальніше

Грант на навчання в магістратурі та аспірантурі університету The University of Adelaide

Університет The University of Adelaide заснував міжнародну стипендіальну програму з метою залучити кращих студентів на проведення досліджень в університет The University of Adelaide.

Детальніше

Стипендіальна програма для іноземних студентів університету Сіднея

Університет Сіднея запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі та аспірантурі університету. Кращим студентам, які хочуть проводити дослідницьку діяльність в університеті Сіднея, пропонується повна стипендія.

Детальніше

Міжнародна стажування в Інституті Катона у Вашингтоні

Інститут Катона, це авторитетна дослідницька та просвітницька організація ліберального спрямування 3 рази в рік запрошує студентів і недавніх випускників вузів на оплачувані стажування в Вашингтон. Всі стажери виконують такі обов'язки, як діловодство, заповнення сайту, допомога в дослідженнях, а також організація заходів в інституті.

Детальніше

Стажування в International Foundation for Electoral Systems, США

Стажування призначене студентам бакалаврам, магістрам, аспірантам і нещодавнім випускникам. Програма стажування допоможе студентам розвинути необхідні навички і зробити перехід від академічного до професійного життя.

Детальніше

Стипендія для студентів коледжу Humber College в Торонто

Коледж Humber College, який знаходиться в Торонто, Канада пропонує повну і часткову стипендію іноземним студентам, які починають своє навчання в університеті Humber College в 2018 році на одній з програм undergraduate programmes.

Детальніше

Грант Академії Туризму в Анталії на навчання за програмою "Готельний менеджмент"

З метою підтримки найбільш талановитих і мотивованих абітурієнтів Академія Туризму в Анталії виділяє ГРАНТ на програму навчання за фахом «Готельний менеджмент».

Детальніше

Стипендії університету Canadian University Dubai для іноземних студентів

Canadian University Dubai пропонує стипендії студентам, що надходять на весняний семестр 2017 - 2018 навчального року. Основна мета стипендії - залучення талановитих студентів і мотивація студентів до високої успішності. Організатори не хочуть що б фінансові обмеження стояли перепоною в отриманні освіти студентом.