Стипендії на навчання в американських університетах за конкурсом Fulbright Graduate Student Program

Дедлайн: 16 травня 2017 року

Фулбрайтівський офіс приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student

Стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Галузі спеціалізації:

• Гуманітарні дисципліни
  • Соціальні дисципліни
  • Точні дисципліни
  • Технічні дисципліни
  • природничі дисципліни.

У багатьох містах України цього року перебувають фулбрайтівські американські стипендіати, які могли би провести зустрічі або консультації для потенційних учасників програми. Звернутись до них можна безпосередньо, їхні контакти та теми дослідницьких проектів Ви можете побачити на сторінках фулбрайтівського "Вісника".

Дізнатись, на яких програмах навчаються фіналісти магістерської програми 2016-17 р., Ви також можете зі сторінок "Вісника", присвяченого українським стипендіатам (стор. 41-52).

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору можна звертатись до менеджерів програми:

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001