Науково-педагогічне стажування у Німеччині в Міжнародному університеті Шиллера (кампус в Гaйдельберзі)

Дедлайн: 25 травня 2017 р.

Коли: 4-14 серпня 2017 р.

Сертифікат на 108 годин.

Шановні викладачі та аспіранти! Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини в Міжнародний університет Шиллера (кампус в Гaйдельберзі) «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера».

Програма стажування

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера (36 годин).

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду (36 годин).

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера (36 годин).

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує
туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ
Львів-Краків-Вроцлав-Мангейм-Гайдельберг-Баден-Баден(факультатив)-
Франфуркт-на-Майні(факультатив)-Страсбург-Штутгарт-Мюнхен-Зальцбург-Відень-Будапешт-Львів

1 день. 4 серпня. П’ятниця. Виїзд зі Львова. Переїзд у Краків. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Поселення в готель на шляху до Вроцлава (в Катовіце). Ночівля.

2 день. 5 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд у Вроцлав. Самостійна позааудиторна робота. Нічний переїзд в Мангейм.

3 день. 6 серпня. Неділя. Прибуття в Мангейм. Відпочинок. Поселення в готель. Самостійна позааудиторна робота. Ночівля.

4 день. 7 серпня. Понеділок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Баден-Баден. Ночівля.

5 день. 8 серпня. Вівторок. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Факультатив у Франкфурт-на-Майні. Ночівля.

6 день. 9 серпня. Середа. Cніданок. Стажування (самостійна робота з бібліотечним фондом). Культурна програма: відвідування Страсбурга. Ночівля

7 день. 10 серпня. Четвер. Сніданок. Виселення з готелю. Стажування (аудиторна робота). Культурна програма: відвідування Штутгарта. Поселення в готель. Ночівля.

8 день. 11 серпня. П’ятниця. Сніданок. Виселення. Самостійна позааудиторна робота. Переїзд у Мюнхен. Вільний час в Мюнхені. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Зальцбурга.

9 день. 12 серпня. Субота. Сніданок. Виселення. Переїзд в Зальцбург. Самостійна позааудиторна робота. Вільний час. Поселення та ночівля в готелі на шляху до Відня.

10 день. 13 серпня. Неділя. Сніданок. Виселення з готелю. Самостійна позааудиторна робота та вільний час у Відні. Переїзд у Будапешт на огляд нічної ілюмінації. Нічний переїзд до Львова.

11 день. 14 серпня. Понеділок. Прибуття вранці до Львова.
8 ночей у готелях, 2 нічні переїзди

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net

Більш детальна інформація знаходиться в інформаційному листі.

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається:

confgalilei@ukr.net

Максименко Ірина