Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» у Талліні

Дедлайн: 30 травня 2017 року

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (далі Фестиваль).

Метою Фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості.

У Фестивалі братиме участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України,  Естонії та інших країн.

Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний), циркове мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

Більш детальна інформація (умови проведення Фестивалю; орієнтовна програма Фестивалю; перелік документів, необхідних для оформлення шенгенської візи та контакти представників Оргкомітету Фестивалю) знаходиться в інформаційному листі.