Конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

По кафедрах ДонНУЕТ:

Кафедра підприємництва і торгівлі

ст. викладачів 3 посади
асистентів 3 посади

Кафедра міжнародної економіки та туризму

ст. викладачів 2 посади

Кафедра економічної теорії

завідувач кафедри 1 посада

Кафедри маркетингу та менеджменту

асистентів 4 посади

Кафедра іноземних мов

доцентів 1 посада

Кафедра гуманітарних та правових дисциплін

доцентів 1 посада

Кафедра загальноінженерних дисциплін та обладнання

професорів 1 посада
асистентів 2 посади

Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної  справи

асистентів 4 посади

Кафедра українознавства

асистентів 1 посада

Кафедра обліку та аудиту

доцентів 2 посади

Кафедра фінансів та банківської справи

доцентів 4 посади

Кафедра вищої математики та інформаційних систем

Кафедра економіки та бізнесу

асистентів 1 посада

Термін подання документів з дня опублікування по 28  липня 2017 року.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою.

До заяви претендентів особові справи, яких знаходяться у відділі кадрів університету, додається список наукових та навчально-методичних праць; звіт про роботу за попередній період.

Для осіб, які не працюють в ДонНУЕТ, до заяви додаються: особовий листок з обліку кадрів; автобіографія; дві фотокартки розміром 4 на 6 см; копії дипломів про повну вищу освіту та/або науковий ступінь, атестатів про вчені звання, посвідчені нотаріально або в іншому встановленому законодавством порядку; копія трудової книжки, посвідченої нотаріально або в іншому встановленому законодавством порядку; копії паспорта громадянина України (с. 1, 2, 11), ідентифікаційного номеру, які посвідчені нотаріально або в іншому установленому законодавством порядку; копія документів про відношення до військового обов'язку (для військовозобов'язаних осіб); письмова згода на проведення перевірки поданих відомостей та зберігання, використання, оприлюднення персональних даних; список наукових та навчально-методичних праць; резюме; документи про підвищення кваліфікації або стажування протягом останніх п'яти років.

1. Зразок заяви для співробітників університету.
  2. Зразок заяви для не працюючих в університеті.
  3. Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.
  4. Список наукових та навчально-методичних праць.
  5. Звіт про роботу.

Адреса подання документів: 50005, м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна (Островського), 16, ДонНУЕТ (каб.315, відділ канцелярії),

тел. (056)409-77-97

З 9-00 до 16-30 (Пн.- Пт.)