EU Study Days In Ukraine

Проект від Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ EU Study Days In Ukraine (Єврошколи).

Дев'ятнадцята сесія Єврошколи відбудеться 15-18 червня 2017 року в м. Миколаїв. Участь у Єврошколі (EU Sludy Days) є безкоштовною! Для відібраних студентів організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Контактна особа:
Ірина Минчан,
email: cusludvdavsfoj@gmail.com.
тел.: +38 (097) 321 - 47 - 30

Дедлайн: 27.05.2017 р.

Подання заявок

Починаючи з 2013 року ЕІІ Study Days in Ukraine (Єврошколи) як освітній проект Представництва  Європейського  Союзу в Україні, залучив  понад 700 студентів

останніх курсів та випускників ВНЗ з усієї України. Загалом було проведено 18 сесій в різних містах України, що освітлювали такі питання як історія європейської інтеграції, дослідження цінностей у світі та Європі, освітні можливості, специфіка права ЄС, зона вільної торгівлі, енергетичні аспекти стосунків ЄС-Україна, громадський моніторинг євроінтеграційних реформ, менеджмент державних фінансів, європейський контроль за ним та багато іншого.