Детальніше

Економіка і управління в умовах глобалізації

VІ міжнародна науково – практична інтернет – конференція

Детальніше

До уваги студентів Університету!

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року № 81 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якими продовжено строк звернення студентів вищих навчальних закладів на отримання соціальної стипендії до 1 квітня 2017 року.

Детальніше

Школа молодого науковця - 2017 «Освіта-Наука-Інновації»

Запрошуються активні молоді вчені - лідери наукової спільноти різних регіонів України прийняти участь у Міжнародній навчально-тренінговій програмі “Школа молодого науковця - 2017 “Освіта-Наука-Інновації”, що відбудеться 29-31 березня 2017 року у м. Києві.

Детальніше

Акція 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

За ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Коло. Медіа» березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Детальніше

Серіїя освітніх семінарів на тему «Політика та міжнародні дослідження»

Літня Академія Олімпії (Olympia Summer Academy) та Європейська Асоціація Міжнародних Досліджень (European International Studies Association) запрошує аспірантів, молодих вчених, спеціалістів-практиків до участі у серії освітніх семінарів на тему «Політика та міжнародні дослідження».

Детальніше

ІІІ Стипендіальна програма для ВПО

Стипендія покриває участь і програмі Форуму, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання зі сніданком, добові, вечері під час прийомів, транспортні витрати з України до Австрії, оформлення Шенгенської візи, без оплати вартості консульського збору в посольстві Австрії.

Детальніше

Вибори Голови студентської ради ДонНУЕТ

1 березня, о 12:00, в аудиторії 301 розпочнуться вибори голови студентської ради ДонНУЕТ. Порядок денний включатиме публічний виступ кандидатів, відповіді на питання виборців та процес голосування.

Детальніше

До уваги студентів університету!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 року № 81 «Зміни, що вноситься до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р № 1045» , право на соціальні стипендії мають студенти, які не отримують академічних стипендій, та не перебувають в академічній відпустці, із категорій осіб, зазначених у табл. 1 (п.4).

Детальніше

Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського запрошує безкоштовно прийняти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики»