Детальніше

15 українських громадян мають змогу безкоштовно навчатися у вишах Польщі

Республіка Польща готова прийняти громадян України на безкоштовне навчання (без виплати стипендій) до вищих навчальних закладів Польщі на 2017/2018 академічний рік

Детальніше

Стипендії на навчання в американських університетах за конкурсом Fulbright Graduate Student Program

Стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Детальніше

І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Проблеми обліку, аудиту, аналізу та оподаткування в умовах глобалізації економіки»

Навчально-науковий інститут обліку та фінансів, кафедра обліку та аудиту ДонНУЕТ (м. Кривий Ріг) розпочинає набір матеріалів на І Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію, що проходитиме у місті Кривий Ріг 25 травня 2017 року.

Детальніше

Економіка і управління в умовах глобалізації

VІ міжнародна науково – практична інтернет – конференція

Детальніше

До уваги студентів Університету!

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року № 81 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів», якими продовжено строк звернення студентів вищих навчальних закладів на отримання соціальної стипендії до 1 квітня 2017 року.

Детальніше

Школа молодого науковця - 2017 «Освіта-Наука-Інновації»

Запрошуються активні молоді вчені - лідери наукової спільноти різних регіонів України прийняти участь у Міжнародній навчально-тренінговій програмі “Школа молодого науковця - 2017 “Освіта-Наука-Інновації”, що відбудеться 29-31 березня 2017 року у м. Києві.

Детальніше

Акція 5-й Потяг Єднання України «Труханівська Січ»

За ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Коло. Медіа» березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових.

Детальніше

Серіїя освітніх семінарів на тему «Політика та міжнародні дослідження»

Літня Академія Олімпії (Olympia Summer Academy) та Європейська Асоціація Міжнародних Досліджень (European International Studies Association) запрошує аспірантів, молодих вчених, спеціалістів-практиків до участі у серії освітніх семінарів на тему «Політика та міжнародні дослідження».

Детальніше

ІІІ Стипендіальна програма для ВПО

Стипендія покриває участь і програмі Форуму, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання зі сніданком, добові, вечері під час прийомів, транспортні витрати з України до Австрії, оформлення Шенгенської візи, без оплати вартості консульського збору в посольстві Австрії.