Детальніше

Зимова школа лідерства для студентів

Київський офіс Інституту Кеннана у співпраці з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта, громадською організацією «Українське фулбрайтівське коло» та Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету оголошують набір до Зимової школи лідерства для студентів-переселенців та студентів університетів, переміщених із зони АТО та Криму.

Детальніше

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Студентство — одна з найпрогресивніших верств суспільства в усі часи. Його сміливість і відвага, постійне прагнення до втілення новаторських ідей, потяг до справжніх ідеалів свободи не раз ставали взірцем для загального наслідування і прикладом для майбутніх поколінь.

Детальніше

Vatra. Анонс подій

Vatra. Анонс подій

Детальніше

Тиждень англійської мови в ДонНУЕТ!

Кафедра іноземних мов запрошує Вас взяти участь в освітньо-розважальних заходах в рамках Тижня англійської мови в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, що проходитиме з 31 жовтня по 3 листопада 2016 року.

Детальніше

Анонс подій VATRA

Анонс подій VATRA

Детальніше

День відкритих дверей в ДонНУЕТ

Шановні абітурієнти та їх батьки, запрошуємо Вас на День відкритих дверей у Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 29 жовтня 2016 року.

Детальніше

Навчання та дослідження в Німеччині.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендії DAAD  для студентів, аспірантів та науковців на 2017/2018 навчальний рік.

Детальніше

Фестиваль реклами StudentsAdFest.

Запрошуємо до участі студентів ДонНУЕТ: ми всі зустрічаємо багато реклами, деякі «шедеври» можуть надовго прикувати нашу увагу. Чому?  Відповіді, як і номінації конкурсу можуть бути різними.

Детальніше

Відкритий кінопоказ документального кіно про права людини

25 жовтня 2016 року о 12:30 в аудиторії 304 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться навчальний кінопоказ документального фільму «Нові Герої»