Детальніше

Тиждень англійської мови в ДонНУЕТ!

Кафедра іноземних мов запрошує Вас взяти участь в освітньо-розважальних заходах в рамках Тижня англійської мови в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, що проходитиме з 31 жовтня по 3 листопада 2016 року.

Детальніше

Анонс подій VATRA

Анонс подій VATRA

Детальніше

День відкритих дверей в ДонНУЕТ

Шановні абітурієнти та їх батьки, запрошуємо Вас на День відкритих дверей у Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 29 жовтня 2016 року.

Детальніше

Навчання та дослідження в Німеччині.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує конкурс на стипендії DAAD  для студентів, аспірантів та науковців на 2017/2018 навчальний рік.

Детальніше

Фестиваль реклами StudentsAdFest.

Запрошуємо до участі студентів ДонНУЕТ: ми всі зустрічаємо багато реклами, деякі «шедеври» можуть надовго прикувати нашу увагу. Чому?  Відповіді, як і номінації конкурсу можуть бути різними.

Детальніше

Відкритий кінопоказ документального кіно про права людини

25 жовтня 2016 року о 12:30 в аудиторії 304 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться навчальний кінопоказ документального фільму «Нові Герої»

Детальніше

Конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA», 2016 р.

15 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочинає відкритий конкурсний добір учасників стипендіальної програми підтримки талановитої молоді «Завтра.UA».

Детальніше

День захисника України!

Приміть найщиріші вітання зі святами – Днем захисника України та Днем українського козацтва! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

Детальніше

Міжнародна конференція у Квебеці.

З 30 жовтня по 1 листопада 2016 року в місті Квебек (Канада) відбудеться міжнародна конференція «Інтернет та радикалізація молоді: попередження, дія та співіснування».