Детальніше

Стипендіальна програма в університеті Мальме (Швеція)

Університет Мальме запрошує іноземних студентів подавати заявки на участь в стипендіальній програмі. Програма покриває витрати на навчання у повному розмірі. Кандидати мають можливість подати заявки на будь-яку з наявних в університеті напрямків. Дедлайн - 1 січня 2017 р..

Детальніше

Стипендії для навчання в магістратурі Міланського університету

Міланський університет оголошує конкурс для студентів з високою академічною успішністю. Сума стипендії для іноземних студентів становить 12700 євро на рік. Дедлайн подачі документів розбитий у декілька етапів і залежить від обраної спеціальності.

Детальніше

Для школярів та студентів з Донбасу та Криму

До уваги школярів та їх батьків з тимчасово окупованих територій і територій, не підконтрольних українській владі в зоні проведення АТО! Повідомляємо про можливість здобути українську освіту та отримати документ про освіту державного зразка.

Детальніше

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

Кафедра маркетингу та менеджменту запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «МАРКЕТИНГ І МЕНЕДЖМЕНТ В СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНИХ І СВІТОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ», яка відбудеться 20 січня 2017 року.

Детальніше

Грант на навчання в магістратурі в Університеті Нотр Дам (США)

Міжнародний інститут вивчення проблем миру імені Джоан Крок запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі в Університеті Нотр Дам, штат Індіана, США, який розташований в 2 годинах їзди від Чикаго.

Детальніше

Стипендії для навчання в університеті Лозанни (Швейцарія)

Іноземні студенти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендій для навчання на програмах магістратури.

Рівень: магістратура

Розмір гранту: CHF 1,600 на місяць.

Детальніше

З Днем Гідності та Свободи!

Щиро вітаємо Вас із Днем Гідності та Свободи.

Детальніше

Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів

24 листопада 2016 року об 11.00 у приміщенні Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться Панельна дискусія «Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів» за участю представників УВКБ ООН в рамках Всесвітньої ініціативи «16 днів проти гендерного насильства».

Детальніше

Docudays UA знову в ДонНУЕТ

22 листопада 2016 року о 12:30 в аудиторії 304 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться навчальний кінопоказ документального фільму в рамках Міжнародного кінофестивалю про права людини «Docudays UA».