Детальніше

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція

Кафедра маркетингу та менеджменту запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «МАРКЕТИНГ І МЕНЕДЖМЕНТ В СИСТЕМІ НАЦІОНАЛЬНИХ І СВІТОВИХ ЕКОНОМІЧНИХ ІНТЕРЕСІВ», яка відбудеться 20 січня 2017 року.

Детальніше

Грант на навчання в магістратурі в Університеті Нотр Дам (США)

Міжнародний інститут вивчення проблем миру імені Джоан Крок запрошує іноземних студентів на навчання в магістратурі в Університеті Нотр Дам, штат Індіана, США, який розташований в 2 годинах їзди від Чикаго.

Детальніше

Стипендії для навчання в університеті Лозанни (Швейцарія)

Іноземні студенти запрошуються до участі в конкурсі на отримання стипендій для навчання на програмах магістратури.

Рівень: магістратура

Розмір гранту: CHF 1,600 на місяць.

Детальніше

З Днем Гідності та Свободи!

Щиро вітаємо Вас із Днем Гідності та Свободи.

Детальніше

Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів

24 листопада 2016 року об 11.00 у приміщенні Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться Панельна дискусія «Гендерне підґрунтя сучасних конфліктів» за участю представників УВКБ ООН в рамках Всесвітньої ініціативи «16 днів проти гендерного насильства».

Детальніше

Docudays UA знову в ДонНУЕТ

22 листопада 2016 року о 12:30 в аудиторії 304 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться навчальний кінопоказ документального фільму в рамках Міжнародного кінофестивалю про права людини «Docudays UA».

Детальніше

Зимова школа лідерства для студентів

Київський офіс Інституту Кеннана у співпраці з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта, громадською організацією «Українське фулбрайтівське коло» та Інститутом лідерства та управління Українського католицького університету оголошують набір до Зимової школи лідерства для студентів-переселенців та студентів університетів, переміщених із зони АТО та Криму.

Детальніше

Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Студентство — одна з найпрогресивніших верств суспільства в усі часи. Його сміливість і відвага, постійне прагнення до втілення новаторських ідей, потяг до справжніх ідеалів свободи не раз ставали взірцем для загального наслідування і прикладом для майбутніх поколінь.

Детальніше

Vatra. Анонс подій

Vatra. Анонс подій