Детальніше

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні друзі!

 

Щиросердно вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Детальніше

Конкурс «Мої досягнення»

До уваги студентів!

25 лютого 2017 року відбудеться практична конференція на тему: “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Детальніше

Стажування викладачів у Польщі

Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 27 лютого – 3 березня 2017 року в місті Новий Сонч, Польща.

Детальніше

Стипендія на програму IBA університету Erasmus University в Нідерландах

Школа менеджменту Rotterdam School of Management університету Erasmus University пропонує стипендії іноземним студентам бакалаврату, які не є громадянами країн ЄЕЗ. Дедлайн: 15 лютого 2017

Детальніше

Стипендія на навчання у Бізнес школі Норвегії

Фонд А. Вільхелмсена (A.Wilhelmsen Foundation) приймає заявки від іноземних студентів на отримання стипендій з метою проходження навчання в Норвегії. Стипендії надаються на проходження Магістра наук в Бізнес школі Норвегії - BI Norwegian Business School. Дедлайн: 1 березня 2017

Детальніше

Стипендія для студентів в Charles University

Факультет соціальних наук університету Charles University за підтримки Міністерства освіти Чехії заснувало 7 стипендій для студентів з країн, що розвиваються. Дедлайн: 30 квітня 2017

Детальніше

Стипендіальна програма в університеті Мальме (Швеція)

Університет Мальме запрошує іноземних студентів подавати заявки на участь в стипендіальній програмі. Програма покриває витрати на навчання у повному розмірі. Кандидати мають можливість подати заявки на будь-яку з наявних в університеті напрямків. Дедлайн - 1 січня 2017 р..

Детальніше

Стипендії для навчання в магістратурі Міланського університету

Міланський університет оголошує конкурс для студентів з високою академічною успішністю. Сума стипендії для іноземних студентів становить 12700 євро на рік. Дедлайн подачі документів розбитий у декілька етапів і залежить від обраної спеціальності.

Детальніше

Для школярів та студентів з Донбасу та Криму

До уваги школярів та їх батьків з тимчасово окупованих територій і територій, не підконтрольних українській владі в зоні проведення АТО! Повідомляємо про можливість здобути українську освіту та отримати документ про освіту державного зразка.