Детальніше

День Соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава, і ми - єдиний народ!

Детальніше

Зимова школа лідерства для студентів з Донбасу та Криму

Київський офіс Інституту Кеннана у співпраці з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта та громадською організацією «Українське фулбрайтівське коло» оголошують набір до ІІ Зимової школи лідерства для студентів-переселенців та студентів університетів, переміщених із зони АТО та Криму.

Детальніше

МІГРАЦІЙНА ПРОБЛЕМА: ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕАЛІЇ ХХІ СТОЛІТТЯ

Кафедра гуманітарних та правових дисциплін ДонНУЕТ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «МІГРАЦІЙНА ПРОБЛЕМА: ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕАЛІЇ ХХІ СТОЛІТТЯ», яка відбудеться 15 березня 2017 р.

Детальніше

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні друзі!

 

Щиросердно вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Детальніше

Конкурс «Мої досягнення»

До уваги студентів!

25 лютого 2017 року відбудеться практична конференція на тему: “Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей”.

Детальніше

Стажування викладачів у Польщі

Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яка відбудеться 27 лютого – 3 березня 2017 року в місті Новий Сонч, Польща.

Детальніше

Стипендія на програму IBA університету Erasmus University в Нідерландах

Школа менеджменту Rotterdam School of Management університету Erasmus University пропонує стипендії іноземним студентам бакалаврату, які не є громадянами країн ЄЕЗ. Дедлайн: 15 лютого 2017

Детальніше

Стипендія на навчання у Бізнес школі Норвегії

Фонд А. Вільхелмсена (A.Wilhelmsen Foundation) приймає заявки від іноземних студентів на отримання стипендій з метою проходження навчання в Норвегії. Стипендії надаються на проходження Магістра наук в Бізнес школі Норвегії - BI Norwegian Business School. Дедлайн: 1 березня 2017

Детальніше

Стипендія для студентів в Charles University

Факультет соціальних наук університету Charles University за підтримки Міністерства освіти Чехії заснувало 7 стипендій для студентів з країн, що розвиваються. Дедлайн: 30 квітня 2017