Детальніше

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНОГО ДИСКУРСУ В УКРАЇНІ

  1. Шановні колеги, маємо честь запросити Вас до участі в Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції  «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНОГО ДИСКУРСУ В УКРАЇНІ»
Детальніше

Маркетинг і менеджмент в системі національних і світових економічних інтересів

20 січня 2017 року викладачами кафедри маркетингу та менеджменту було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію, в якій прийняли участь більше 100 науковців із різних навчальних закладів України

Детальніше

Молодіжний табір миру 2017 в Страсбурзі, Франція

Молодіжний табір миру запрошує юнаків та дівчат віком від 18 до 25 років з Кіпру, Косово, Сербії, Південного Кавказу та України (Луганська та Донецька області) до Страсбурга (Франція) з 30 квітня по 7 травня з метою проведення заходів.

Детальніше

Міжнародний день бармена

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського запрошує Вас прийняти участь у іміджевому заході "Міжнародний день бармена".

Детальніше

Шановні, студенти, аспіранти та викладачі!

Просимо звернути Вашу увагу, що відтепер оголошення про всі міжнародні стипендії, гранти та стажування будуть знаходитися на вкладці «Міжнародне співробітництво».

Детальніше

До уваги студентів університету!

Право на соціальні стипендії мають студенти, які не отримують академічних стипендій, не перебувають на державному утриманні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків) та не перебувають в академічній відпустці.

Детальніше

День Соборності України

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що у нас єдина держава, і ми - єдиний народ!

Детальніше

Зимова школа лідерства для студентів з Донбасу та Криму

Київський офіс Інституту Кеннана у співпраці з програмою академічних обмінів ім. Фулбрайта та громадською організацією «Українське фулбрайтівське коло» оголошують набір до ІІ Зимової школи лідерства для студентів-переселенців та студентів університетів, переміщених із зони АТО та Криму.

Детальніше

МІГРАЦІЙНА ПРОБЛЕМА: ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕАЛІЇ ХХІ СТОЛІТТЯ

Кафедра гуманітарних та правових дисциплін ДонНУЕТ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «МІГРАЦІЙНА ПРОБЛЕМА: ЄВРОПЕЙСЬКІ РЕАЛІЇ ХХІ СТОЛІТТЯ», яка відбудеться 15 березня 2017 р.