Детальніше

ЗАЯВА ПРО ВІДНОВЛЕННЯ НА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ТА АСПІРАНТІВ

Останнім часом було зафіксовано чисельні звернення наших колишніх студентів, які залишились отримувати освіту в Донецьку, щодо відновлення на навчання в ДонНУЕТ у м. Кривий Ріг.

Детальніше

Вартість документа про вищу освіту

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» Адміністрація повідомляє, що вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не буде перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Детальніше

Консалтинговий центр «Vira»

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла  Туган-Барановського починає співпрацю з Консалтинговим центром «Vira», в рамках якої очікується проведення спільних тренінгів у галузі бізнес-навчання.

Детальніше

ДонНУЕТ оголошує прийом на навчання

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського м. Кривий Ріг оголошує прийом на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за кошти державного бюджету.

Детальніше

Майстер-клас «Створи своє майбутнє»

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 13 травня о 15:00 в рамках міжнародного проекту проводить презентацію бізнес-проектів та майстер клас «Створи своє майбутнє», направлених на створення бізнес-інкубатора «ДонНУЕТ - Кривий Ріг».

Детальніше

Прийом на навчання (бакалавр)

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, м. Кривий Ріг, проводить у 2015 році прийом на навчання для здобуття ступеня бакалавра за скороченим терміном навчання

Детальніше

Прийом на навчання (магістр)

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського оголошує прийом на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ОКР «Бакалавр», здобутого за іншою спеціальністю (непрофільна магістратура).