Детальніше

Уряд Республіки Молдови надав громадянам України стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік

Відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти Республіки Молдова і Міністерством освіти і науки України на 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 начальні роки громадянам України надаються стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

Детальніше

EU Study Days In Ukraine

Проект від Представництва Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ EU Study Days In Ukraine (Єврошколи)

Детальніше

Науково-педагогічне стажування у Німеччині в Міжнародному університеті Шиллера (кампус в Гaйдельберзі)

Шановні викладачі та аспіранти! Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педагогічне стажування до Німеччини в Міжнародний університет Шиллера "Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера".

Детальніше

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» у Талліні

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (далі Фестиваль).

Детальніше

Успішний захист кандидатської дисертації!

11 травня 2017 року о 13.00 у Київському Університеті імені Бориса Грінченка відбувся захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри гуманітарних і правових дисциплін ДонНУЕТ Ніколенко Ксенії Вікторівни зі спеціальності «Соціальна філософія та філософія історії» на тему «Креативність як чинник соціальних змін».

Детальніше

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у ритуалі покладання квітів

Запрошуємо всіх бажаючих 08.05.2017р. взяти участь у покладенні квітів до Меморіального комплексу на проспекті Миру та у міському урочистому зібранні в комунальному підприємстві «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка».

Детальніше

15 українських громадян мають змогу безкоштовно навчатися у вишах Польщі

Республіка Польща готова прийняти громадян України на безкоштовне навчання (без виплати стипендій) до вищих навчальних закладів Польщі на 2017/2018 академічний рік

Детальніше

Стипендії на навчання в американських університетах за конкурсом Fulbright Graduate Student Program

Стипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Детальніше

І Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Проблеми обліку, аудиту, аналізу та оподаткування в умовах глобалізації економіки»

Навчально-науковий інститут обліку та фінансів, кафедра обліку та аудиту ДонНУЕТ (м. Кривий Ріг) розпочинає набір матеріалів на І Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію, що проходитиме у місті Кривий Ріг 25 травня 2017 року.