Детальніше

ДонНУЕТ у ТОП-200 університетів України!

Проект «Топ-200 Україна», стартувавши у 2006 році, став першим і залишається на сьогодні єдиним акредитованим Міжнародною Експертною Групою по Ранжуванню (IREG) академічним рейтингом в Україні, відмінною рисою якого є порівняння  університетів різних типів на основі застосування універсальної системи критеріїв.

Детальніше

День науки у Центрально-Міському ліцеї

Керівник секції мовознавства наукової платформи Pure-genius кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Удовіченко Г. М та студентка 2-го курсу групи МЕ – 15 Чепурнова Анастасія приймали участь у проведенні Дня науки у Центрально-Міському ліцеї .

Детальніше

Майстер-клас «Великодній декупаж»

14 квітня 2017 року бібліотекарем ДонНУЕТ Мачульською М.І., завідувачем кафедри українознавства Шапран Д.П. та ст. викладачем кафедри гуманітарних і правових дисциплін Ніколенко К.В. було проведено захід, присвячений Великоднім звичаям та традиціям.

Детальніше

Cтипендії для навчання та стажування у ВНЗ Словацької Республіки

Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 рр, словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Детальніше

Всеукраїнська екологічна акція «За чисте довкілля»

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 27.03.2017 р. № 9075/1/1-17 в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) протягом березня-квітня проходила акція «За чисте довкілля».

Детальніше

Вітаємо членів дискусійного клубу ДонНУЕТ із перемогою у Всеукраїнському конкурсі есе «Я – європеєць»

31 березня 2017 року в Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося нагородження переможців IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» із 16 регіонів України.

Детальніше

Перемога у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Підприємництво»

21-22 березня 2017 року у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Підприємництво» студентку 3 курсу групи ЕП-14 Плотницьку Вероніку нагороджено дипломом ІІ ступеня.

Детальніше

Міжкафедральний семінар «Українські компанії на шляху до європейських ринків»

23 березня 2017 року відбувся міжкафедральний семінар «Українські компанії на шляху до європейських ринків» на базі двох кафедр ДонНУЕТ – кафедри міжнародної економіки та туризму і кафедри маркетингу та менеджменту.

Детальніше

Стажуваня викладачів ДонНУЕТ у Запорізькій торгово-промисловій палаті

15-17 березня викладачі університету проходили стажування у Запорізькій торгово-промисловій палаті, де приймали участь в інтерактивних курсах Академії малого і середнього бізнесу, організованих у рамках проекту Європейського Союзу «East Invest 2».