До обговорення

21 листопада 2018, 6:35 pm

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019

5 жовтня 2018, 3:58 pm
 
Slide1
Slide2
Slide3
Slide4
Slide5
Slide6
Slide7
Slide8
Slide9
Slide10
Slide11
Slide12
Slide13
Slide14
Slide15
Slide16
Slide17
Slide18
Slide19
Slide20
Slide21
Slide22
Slide23
Slide24
Slide25
Slide26
Slide27
Slide28
Slide29
Slide30
Slide31
Slide32
Slide33
Slide34
Slide35
Slide36
Slide37
Slide38
Slide39
Slide40
Slide41
Slide42
Slide43
Slide44
Slide45
Slide46
Slide47
Slide48
Slide49
Slide50
Previous Next Play Pause

Графік проведення ЗНО  у 2019 році

Відповідно до pdf наказу Міністерства освіти і науки України (7.52 MB) від 28 вересня 2018 року № 1036 реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.

Змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання буде проходити з 21 травня по 13 червня. Тестування відбудуться:

  • з математики – 21 травня,
  • з української мови і літератури – 23 травня,
  • з іспанської, німецької, французької мов – 27 травня,
  • з англійської мови – 28 травня,
  • з фізики – 30 травня,
  • з історії України – 4 червня,
  • з біології – 6 червня,
  • з географії – 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року.

Результати ЗНО з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

УДК (330.5+502.131.1):004.773.7

 

Стійкий розвиток національної економіки: актуальні проблеми та механізми забезпечення: матеріали ІІ міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (27 квітня 2018 р.) / м-во освіти і науки України, Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. – Кривий Ріг: ДонНУЕТ, 2018. – 485с.

 

Збірник розрахований на наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти і наукових установ, аспірантів, студентів, практичних працівників і широкий читальний зал.

 

  pdf Матеріали конференції. (5.44 MB)

Магістерські іспити

30 травня 2018, 1:31 pm

До уваги вступників до магістратури за спеціальностями:

051 Економіка, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм, 292 Міжнародні економічні відносини!

Приймальна комісія

26 березня 2018, 4:37 pm

Приймальна комісія Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (далі – Приймальна комісія) – робочий орган університету, передбачений частиною першою статті 38 Закону України «Про вищу освіту», що утворюється для організації прийому вступників.

Приймальна комісія ДонНУЕТ працює на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до:

До складу Приймальної комісії входять:

  • Голова Приймальної комісії – ректор Університету;
  • заступник голови Приймальної комісії – перший проректор Університету;
  • відповідальний секретар Приймальної комісії;
  • заступники відповідального секретаря Приймальної комісії;
  • уповноважена особа Приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв;
  • члени Приймальної комісії (директори інститутів, керівники структурних підрозділів);
  • представники органів студентського самоврядування.

У складі Приймальної комісії діють:

  • Комісія з організації вступу на ступінь бакалавра на основі ПЗСО;
  • Комісія з організації вступу на ступінь бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста;
  • Комісія з організації вступу на ступінь магістра;
  • Апеляційна комісія;
  • Комісія з питань поновлення та переведення студентів;
  • Освітній центр "Донбас - Україна";
  • Консультаційні центри для вступників в містах Кривий Ріг, Краматорськ, Маріуполь.

Офіс приймальної комісії розташовано в ауд. 310 за адресою м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, буд. 16.

НОРМАТИВНА БАЗА ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Усі питання, пов'язані з прийомом до ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, вирішуються приймальною комісією на її засіданнях. Рішення приймальної комісії оприлюднюються на інформаційних стендах приймальної комісії та на офіційному веб-сайті університету, як правило, в день прийняття.

ПРОТОКОЛИ ЗАСІДАНЬ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Розклад роботи ПК

Приймальна комісія Університету працює цілорічно щодня з 9.00 до 17.00, крім суботи та неділі,
з 12.30 по 13.30 – обідня перерва.

На час проведення вступної кампанії діє особливий порядок роботи:

Період/Дата

Дні тижня

Робочий час

з 12.07.2018 р. по 30.08.2018 р.

понеділок – п’ятниця

9.00-17.00*

субота

9.00-13.00*

неділя

вихідний

20.07.2018 р.,

25.07.2018 р.,

26.07.2018 р.,

06.08.2018 р.

-

9.00-18.00*

* Примітка: 12.30-13.30 – обідня перерва.

Контаки Прийманої комісії

м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, б. 16, к. 310.

  +38 (056) 409 - 77 - 90

  +38 (068) 222 - 60 - 54
  +38 (063) 046 - 22 - 47
  +38 (099) 001 - 20 - 84

  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Увага! Ми знайшли Ваш Power Bank

26 березня 2018, 3:18 pm

portativnoe zaryadnoe ustroystvo xiaomi mi power bank 20000 mah yddyp01 belyy 3

Хто загубив Power Bank?

Sandwich education

22 березня 2018, 1:19 am

ДонНУЕТ пропонує абітурієнтам сучасний вид освіти -

«Sandwich education»

Це вид освіти, при якій поєднується навчання осіб в Університеті з навчанням на робочих

місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Це поєднання навчання та роботи.

«SANDWICH EDUCATION» =

ТЕОРЕТИЧНЕ НАВЧАННЯ (6-8 місяців)

+

ВИРОБНИЧЕ СТАЖУВАННЯ/

ПРАКТИКА ЗА КОРДОНОМ (4 - 6 місяців)

Переваги Sandwich Education:

- застосування теоретичних знань на практиці

- отримання трудового досвіду

- отримання заробітної плати (від 400 до 1000 доларів щомісяця)

- налагодження професійних контактів

- отримання рекомендаційного листа від роботодавця та/або сертифікату

- підвищення рівня володіння іноземною мовою

Університет:

- укладає договір стажування студента з закордонною компанією

- надає повну інформацію про умови стажування (витрати, які база стажування покриває за свій рахунок, умови проживання та харчування, терміни виплати заробітної плати, тривалість робочого дня тощо)

- здійснює допомогу з формування пакету документів, необхідних для оформлення віз студентів для виїзду за кордон на стажуванн

Курси підготовки до ЗНО

20 березня 2018, 11:10 pm

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси до складання ЗНО.

Підготовчі курси проводяться з наступних конкурсних предметів:

  • українська мова та література,
  • математика,
  • іноземна мова,
  • хімія,
  • фізика.

При успішному закінченні підготовчих курсів можна отримати

до 10 додаткових балів до конкурсного бала при вступі на спеціальності:

133   Галузеве машинобудування

142   Енергетичне машинобудування

181   Харчові технології

Додаткові бали – шанс отримати місце за державним замовленням

Заняття розпочинаються кожного місяця по мірі комплектації груп

 

За інформацією з питань підготовчих курсів можна звертатися до

Приймальної комісії за телефоном +38 (068) 222-60-54.

Порядок

pdf обчислення бала за успішне закінчення підготовчих курсів  ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського (257 KB)

 

Освітній центр "Донбас - Україна"

20 березня 2018, 11:04 pm

Основна задача освітнього центру "Донбас - Україна" - сприяння вступникам, які проживають на території проведення антитерористичної операції або в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, у вступі на навчання до ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського.

СПРОЩЕНА ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ БЕЗ ЗНО

Покрокова інструкція: як здобути атестат

Інформація для жителів Донбасу і Криму від Міністерства освіти і науки України

На базі центру вступники із зони АТО можуть:

  • пройти річне оцінювання і державну підсумкову атестацію,
  • отримати атестат,
  • подати документи для здобуття вищої освіти на конкурсній основі за результатами вступних випробувань,
  • скласти іспити та вступити до ДонНУЕТ.

Згідно з новим механізмом ці абітурієнти можуть вступати тільки до ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, а також до інших ВНЗ Донецької та Луганської областей або до переміщених вузів, які знаходяться у Києві, Вінниці, Дніпрі, Сумах, Харкові.

Допомогою ОЦ "Донбас - Україна" можуть скористатися три категорії вступників:

  • абітурієнти, ЯКІ НЕ МАЮТЬ УКРАЇНСЬКОГО АТЕСТАТУ та не складали ЗНО. Такі вступники проходять державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою на базі ОЦ «Донбас-Україна» та отримують відповідну довідку. У довідці за всіма предметами, що є в переліку, вказується «атестовано», а за державну підсумкову атестацію виставляється дві оцінки – з предметів «Українська мова» та «Історія України». Середній бал атестату розраховується як середнє арифметичне цих двох оцінок.
    Довідка про успішне проходження річного оцінювання і ДПА є підставою для допуску абітурієнта до вступних випробувань у ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, та подальшого зарахування до університету.
  • абітурієнти, які мають документ про освіту державного зразка (атестат), але не складали ЗНО. В такому разі вступ відбувається за вступними випробуваннями, що зазначені у правилах прийому до ДонНУЕТ.
  • абітурієнти, які мають український атестат та відповідні сертифікати ЗНО. Вони можуть вступати до будь-якого навчального закладу України. В тому числі, незалежно від того, на який бал абітурієнт з Донбасу здав ЗНО, за ним зберігається право вступати за pdf спрощеною процедурою (763 KB) .

Порядок прийому осіб із зони АТО

pdf Правила прийому до ДонНУЕТ осіб із зони АТО (375 KB)

Бланк декларації

Освітній центр «Донбас-Україна» розміщено за адресою м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, б.16, ауд. 232.
Уповноваженою школою Освітнього центру є - ЗОШ І-ІІІ ступенів № 109 (м. Кривий Ріг, Довгинцівський район, вул. Ярослава Мудрого (Отто Брозовського), 83,)

Також утворено відокремлені Консультаційні пункти Центру, які діють у містах Маріуполь та Краматорськ.

Адреси та контакти пунктів:

 Донецька обл., м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, б. 40. Приймальна комісія.
 +38 (063) 046 - 22 - 47

 Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Матросова, 7 ауд. 26 «а».
 +38 (068) 222 - 60 - 54

Перелік та форми документів

https://www.youtube.com/watch?v=qUgXKKmHH-I

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у VIIІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “Харчові добавки. Харчування здорової та хворої людини”, яка відбудеться

19-20 квітня 2018 року

Організатором конференції є кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (ТРГ та ГРС)

Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

Вчена рада

17 листопада 2017, 10:41 am

 

Вчена рада – колегіальний орган, що здійснює свою діяльність відповідно до Закону «Про вищу освіту» від 01 липня 2014 року №1556-VII і Положення про Вчену раду Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського і створюється для вирішення найважливіших питань діяльності Університету.
 
Адреса: вул. Трамвайна, 16, ауд. 504в
+ 38 (056) 409 - 77 - 87
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Голова Вченої ради - Чернега Оксана Богданівна
Учений секретар Вченої ради - Шапран Дар’я Петрівна

 
 

Основні завдання і функції Вченої ради:

  • подання до Конференції трудового колективу університету проекту Статуту ДонНУЕТу, а також змін і доповнень до нього
  • ухвалення фінансових планів і звітів університету
  • подання пропозицій ректору ДонНУЕТу щодо призначення та звільнення з посади проректорів, директорів навчально-наукових інститутів, директора бібліотеки та головного бухгалтера
  • обрання на посаду таємним голосуванням завідувачів кафедр
  • ухвалення навчальних програм та навчальних планів
  • ухвалення рішень з питань організації навчально-виховного процесу
  • ухвалення основних напрямів наукових досліджень
  • оцінка науково-педагогічної діяльності структурних підрозділів
  • ухвалення рішень щодо кандидатур для присвоєння вчених звань доцента, професора

Склад Вченої ради ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського

  • Арутюнова Тереза Андріївна – головний бухгалтер
  • Бавико Олександр Євгенович – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, доктор економічних наук
  • Бочарова Юлія Геннадіївна – директор навчально-наукового інституту економіки та підприємництва, кандидат економічних наук
  • Возняк Андрій Васильович – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, кандидат технічних наук
  • Гакова Міра Володимирівна – викладач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, аспірант
  • Горіна Анна Олександрівна – в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки та туризму, доктор економічних наук.
  • Горяйнова Юлія Артурівна – доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук
  • Ґудзь Юрій Федорович – доцент кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук
  • Дорофєєва Христина Михайлівна – старший викладач кафедри міжнародної економіки та туризму, кандидат економічних наук
  • Зиза Олена Олександрівна – доцент кафедри економіки, кандидат економічних наук
  • Карабаза Ірина Анатоліївна – доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування, кандидат економічних наук
  • Каминський Павло Дмитрович – директор навчально-наукового інституту управління та публічного адміністрування, кандидат економічних наук
  • Кожухова Тетяна Валеріївна – завідувач кафедри обліку та аудиту, доктор економічних наук
  • Колодяжна Ірина Вікторівна – директор навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності, кандидат економічних наук
  • Коренець Юрій Миколайович – директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу
  • Пісклова Тетяна – голова студентського самоврядування
  • Никифоров Радіон Петрович – перший проректор, кандидат технічних наук
  • Остапенко Світлана Анатоліївна – завідувач кафедри іноземної філології та перекладу, кандидат педагогічних наук
  • Романуха Олександр Миколайович – голова первинної профспілкової організації ДонНУЕТ, доцент кафедри українознавства кандидат історичних наук
  • Сімакова Ольга Олександрівна – доцент кафедри технології у ресторанному господарстві та готельно-ресторанної справи, кандидат технічних наук
  • Суслова Лариса Віталіївна – начальник відділу кадрів
  • Трифонова Дар’я – член студентського самоврядування
  • Хорольський Валентин Петрович – професор кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, доктор технічних наук
  • Чернега Оксана Богданівна – в.о. ректора, доктор економічних наук
  • Шапран Дар’я Петрівна – учений секретар Вченої ради, кандидат філологічних наук
  • Шерстюкова Каріна Юріївна – директор Маріупольського коледжу ДонНУЕТ, кандидат економічних наук
  • Шишкін Євген Євгенович – директор Краматорського коледжу ДонНУЕТ
  • Шульженко Ігор Владиславович – завідувач кафедри гуманітарних і правових дисциплін, кандидат юридичних наук
  • Янковський Валерій – член студентського самоврядування

folder ПОСТАНОВИ ВЧЕНОЇ РАДИ ДонНУЕТ

 

 

День Європейських мов в ДонНУЕТ

29 вересня 2017, 2:52 pm

27 вересня 2017 року у стінах ДонНУЕТ відзначався День Європейських мов.

На свято були запрошені студенти першого курсу та учні КЗШ №8, КСШ №107 з поглибленим вивченням англійської мови та Криворізька гімназія №91.

Під час урочистої частини були представлені наукові та творчі здобутки студентів ДонНУЕТ.

ФІН-17ск_Н

25 вересня 2017, 1:21 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Економіка підприємства  В.В. Добровольський  лк  401 

10.30-11.50

2

Економіка підприємства  Л.Д. Костакова  пр  232/3 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

 Страхування С.С. Сераш пр  акт.зал. 

10.30-11.50

2

Міжнародні фінанси  Т.В. Кожухова  лк  402 

12.30-13.50

3

Міжнародні фінанси М.С. Широкова пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Менеджмент  Н.С. Іванова  лк  акт.зал. 

14.00-15.20

4

 Менеджмент І.В. Шаповалова   пр акт.зал. 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  407 

14.00-15.20

4

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  Р.В. Шамрін  пр  309 

10.30-11.50

2

 Інформатика та інформаційні технології Р.В. Шамрін  пр  309 

12.30-13.50

3

Місцеві фінанси М.О. Юнацький пр 512/1

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Фін-17_Н

25 вересня 2017, 1:20 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 314

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников лк 311

12.30-13.50

3

Фінанси  Н.О. Слободянюк  лк  506 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І.В. Шульженко лк 311

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников пр 401

12.30-13.50

3

Статистика  С.О. Тернов  пр  506 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика С.О. Тернов лк 311

10.30-11.50

2

Статистика С.О. Тернов пр 506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 313

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь пр 408

12.30-13.50

3

Мікроекономіка К.С. Москаленко пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

        pdf Фін 17 Н (80 KB)

ФІН-16с_Н

25 вересня 2017, 1:19 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва  Ю.Ф. Гудзь  лк  505 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Фінансовий ринок  Ю.Ф. Гудзь  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Банківська система О.В. Нєізвєстна лк 510

14.00-15.20

4

Банківська система  О.В. Нєізвєстна   пр 510 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Казначейська справа М.О. Юнацький лк 505

15.30-16.50

5

Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва  Ю.Ф. Гудзь  пр  505 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Казначейська справа С.С. Сераш пр 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-16_Н

25 вересня 2017, 1:18 pm

  pdf
(76 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Економіка підприємства  П.Д. Каминський  лк  408 

10.30-11.50

2

 Економіка підприємства Л.Д. Костакова  пр  232/3 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Страхування  С.С. Сераш  пр  акт.зал. 

10.30-11.50

2

Міжнародні фінанси Т.В. Кожухова лк 402

12.30-13.50

3

 Міжнародні фінанси М.С. Широкова  пр  407 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

 Менеджмент  М.В. Гакова пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

 Маркетинг І.А. Карабаза  лк  403 

10.30-11.50

2

Маркетинг  І.А. Карабаза  пр  408 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Академічне письмо  С.К. Ревуцька  лк  408 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 402

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ФІН-15_Н

25 вересня 2017, 1:18 pm

  pdf
(79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Податкова система  Н.О. Слободянюк  лк  505 

15.30-16.50

5

Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва  Ю.Ф. Гудзь  лк  505 

17.00-18.20

6

 Фінанси зарубіжних корпорацій Ю.Ф. Гудзь  лк  505 

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Фінансовий ринок  Ю.Ф. Гудзь  пр  505 

15.30-16.50

5

Фінансовий облік  Л.Я. Шевченко  лк  505 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Банківська система О.В. Нєізвєстна  лк  510 

15.30-16.50

5

 Банківська система О.В. Нєізвєстна  пр  510 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Казначейська справа  М.О. Юнацький  лк  505 

15.30-16.50

5

Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва  Ю.Ф. Гудзь  пр 505 

17.00-18.20

6

Фінанси зарубіжних корпорацій  Ю.Ф. Гудзь  пр  505 

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Казначейська справа С.С. Сераш пр 311

12.30-13.50

3

Фінансовий облік О.С. Роєва пр 505

14.00-15.20

4

Податкова система  М.О. Юнацький  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17ск_Н

25 вересня 2017, 1:15 pm

  pdf
(79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Економіка підприємства В.В. Добровольський  лк  401 

10.30-11.50

2

Економіка підприємства  Л.Д. Костакова  пр  232/3 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Менеджмент  Н.С. Іванова  лк  акт.зал. 

14.00-15.20

4

 Менеджмент І.В. Шаповалова  пр  акт.зал. 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

 Академічне письмо Чевердак  лк  403 

17.00-18.20

6

 Академічне письмо Чевердак  пр  403 

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-17_Н

25 вересня 2017, 1:14 pm

  pdf
(80 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 314

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І.В. Шульженко лк 311

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников пр 401

12.30-13.50

3

Статистика  С.О. Тернов  пр  506 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика С.О. Тернов лк 311

10.30-11.50

2

Статистика С.О. Тернов пр 506

12.30-13.50

3

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик лк 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 313

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Облікова політика О.С. Роєва пр 501

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік О.С. Роєва пр 501

12.30-13.50

3

Мікроекономіка К.С. Москаленко пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-16с_Н

25 вересня 2017, 1:12 pm

  pdf (81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Інформаційні системи в обліку і оподаткуванні Ю.В. Штик лк 308

14.00-15.20

4

Звітність підприємства Ю.В. Штик лк 507

15.30-16.50

5

Інформаційні системи в обліку і оподаткуванні  О.С. Роєва  пр  308 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік у галузях економіки  Л.Я. Шевченко  лк  401 

15.30-16.50

5

 Внутрішній аудит М.Т. Шендригоренко  лк  401 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік у галузях економіки О.С. Роєва пр 507

15.30-16.50

5

Звітність підприємства О.С. Роєва пр 507

17.00-18.20

6

Звітність підприємства  О.С. Роєва  пр  507 

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управлінський облік О.С. Роєва пр 506

15.30-16.50

5

Облік і звітність в оподаткуванні  О.С. Роєва  пр 506

17.00-18.20

6

Управлінський облік  О.С. Роєва  пр  506 

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОО-16_Н

25 вересня 2017, 1:12 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Фінансовий облк І  Л.Я. Шевченко лк 502

14.00-15.20

4

Фінансовий облік  О.С. Роєва  пр  502 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

 Менеджмент М.В. Гакова  пр   314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  403 

10.30-11.50

2

 Маркетинг І.А. Карабаза   пр 408 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Академічне письмо  С.К. Ревуцька  лк  408 

10.30-11.50

2

 Академічне письмо  В.М. Зінченко  пр 402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

ОА-15_Н

25 вересня 2017, 1:11 pm

  pdf
(81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Інформаційні системи в обліку і аудиті Ю.В. Штик лк 308

14.00-15.20

4

Звітність підприємства Ю.В. Штик лк 507

15.30-16.50

5

Інформаційні системи в обліку і аудиті  О.С. Роєва  пр  308 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік у галузях економіки Л.Я. Шевченко лк 401

15.30-16.50

5

Внутрішній аудит  М.Т. Шендригоренко  лк  401 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік у галузях економіки  О.С. Роєва  пр  507 

15.30-16.50

5

Звітність підприємства  О.С. Роєва  пр  507 

17.00-18.20

6

 Звітність підприємства О.С. Роєва  пр  507 

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управлінський облік  О.С. Роєва  пр  506 

15.30-16.50

5

Облік і звітність в оподаткуванні  О.С. Роєва  пр  506 

17.00-18.20

6

Управлінський облік  О.С. Роєва  пр  506 

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МТ-15_Н

25 вересня 2017, 1:09 pm

  pdf
(78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Збутова діяльність О.В. Булгакова лк 505

10.30-11.50

2

Логістика О.В. Коровіна лк 402

12.30-13.50

3

 Маркетинг послуг О.М. Данкєєва  пр  510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Інноваційний маркетинг О.В. Булгакова лк 408

10.30-11.50

2

Інноваційний маркетинг О.В. Булгакова пр 408

12.30-13.50

3

Інноваційний маркетинг О.В. Булгакова пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Маркетинг послуг О.М. Данкєєва пр 510

10.30-11.50

2

Маркетингові дослідження В.В. Барабанова лк 401

12.30-13.50

3

Логістика  О.М. Данкєєва  пр  232/3 

14.00-15.20

4

 Маркетингові політика розподілу О.М. Данкєєва  лк  401 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Маркетингові політика розподілу О.М. Данкєєва пр 232/3

10.30-11.50

2

Маркетингові дослідження О.М. Данкєєва лк 502

12.30-13.50

3

Збутова діяльність І.В. Шаповалова пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17_Н

25 вересня 2017, 1:07 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 314

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников лк 311

12.30-13.50

3

Комунікативний менеджмент  Н.С. Приймак  лк  407 

14.00-15.20

4

Державне та регіональне управління  О.В. Гігін  пр   407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І.В. Шульженко лк 311

10.30-11.50

2

Мікроекономіка А.В. Скубіліна пр 507

12.30-13.50

3

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика  С.О. Тернов  лк  311 

10.30-11.50

2

Статистика О.К. Копайгора пр 408

12.30-13.50

3

Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак лк 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 313

10.30-11.50

2

 Господарське право О.В. Гігін  пр  232/3 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-17 ск_Н

25 вересня 2017, 1:06 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Економіка підприємства В.В. Добровольський  лк  401 

10.30-11.50

2

Економіка підприємства  Л.Д. Костакова  пр  232/3 

12.30-13.50

3

Комунікативний  менеджмент Н.С. Приймак лк 407

14.00-15.20

4

 Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак   пр  311

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  407 

14.00-15.20

4

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр   407

15.30-16.50

5

 Академічне письмо Чевердак  лк  403 

17.00-18.20

6

 Академічне письмо Чевердак  пр   403

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  Р.В. Шамрін  пр  309 

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології  Р.В. Шамрін  пр  309 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-16ск_Н

25 вересня 2017, 1:05 pm

  pdf
(79 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Транспортна логістика Коровіна/Шаповалова лк/пр 501

10.30-11.50

2

Логістика Коровіна лк 501

12.30-13.50

3

Маркетинг підприємства В.В. Барабанова лк 313

14.00-15.20

4

Стратегічний менеджмент  Н.С. Іванова  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Менеджмент підприємства Коровіна лк 510

14.00-15.20

4

 Менеджмент підприємства І.В. Шаповалова  пр   510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Маркетинг підприємства  О.М. Данкєєва  лк  232/3 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Психологія управління К.В. Ніколенко пр акт.зал.

10.30-11.50

2

Управління інноваціями Н.С. Приймак лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МН-16_Н

25 вересня 2017, 1:04 pm

 

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Економіка підприємства  П.Д. Каминський  лк  408 

10.30-11.50

2

 Економіка підприєства Л.Д. Костакова  пр  232/3 

12.30-13.50

3

Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак лк 407

14.00-15.20

4

Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак пр 311

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

 Організація торгівлі О.В. Коровіна  лк  232/3 

10.30-11.50

2

Теорія організації І.В. Шаповалова пр 232/3

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Менеджмент  Н.С. Іванова  лк  505 

15.30-16.50

5

 Менеджмент Н.С. Іванова  пр  403 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Маркетинг І.А. Карабаза лк 403

10.30-11.50

2

Маркетинг І.А. Карабаза пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Академічне письмо  С.К. Ревуцька  лк  408 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 402

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

МК-17_Н

25 вересня 2017, 1:02 pm

  pdf
(81 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 314

10.30-11.50

2

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Господарське право І.В. Шульженко лк 311

10.30-11.50

2

Мікроекономіка А.В. Скубіліна пр 507

12.30-13.50

3

Математика для економістів: Теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебренников пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Статистика  С.О. Тернов  лк  311 

10.30-11.50

2

 Статистика О.К. Копайгора  пр  408 

12.30-13.50

3

Електронний маркетинг В.В. Барабанова лк 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Мікроекономіка О.О. Зиза лк 313

10.30-11.50

2

Господарське право  О.В. Гігін  пр  232/3 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Організація торгівлі  О.В. Булгакова  лк  505 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі О.В. Булгакова пр 407

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6