Scholarship для студентів, що навчаються на кафедрі економіки чи фінансів

29 марта 2018, 10:29 am Автор
There is no translation available.

Scholarship - це матеріальна виплата, яку може отримати будь-який студент за підсумками конкурсу, якщо він вирізняється особливими академічними успіхами. Практика Scholarship використовується по всьому світу, а в якості організаторів виступають або університети, або комерційні компанії, які зацікавлені у заохоченні талановитої молоді. Дуже широке поширення такі програми отримали в Європі і Америці, а ось в нашій країні поки що ці гранти не є настільки популярними.

Навіщо ми проводимо конкурс Scholarship? Основна мета - це стимуляція здібної молоді до розширення своїх знань в сфері економіки та фінансів. Беручи участь у програмі, студент розуміє, що його знання можуть бути гідно оцінені та принести прибутки ще до завершення навчання у ВНЗ.

Хто може стати учасником проекту на отримання гранту?

• Ви маєте навчатися в українському вищому навчальному закладі, на 2-5 курсі;
  • Ви - студент факультету економіки і/або фінансів;
  • Форма вашого навчання - контрактна;
  • Ви можете навчатися як на денній, так і на заочній формі навчання.

Яку роботу має надати учасник?

Задача студента - написати статтю аналітичного типу, яка до цього ніде не була опублікована, приблизним обсягом від 1000 до 3000 слів. Можна використовувати для написання українську або російську мову.
Тема роботи:“Ринок мікрокредитування в Україні: перспективи розвитку до 2020 року”

Де мають бути розміщені роботи?

Учасник може опублікувати свою статтю на сайті університету, вислати організатору конкурса у форматі Word або Google Docs, або опублікувати на спеціалізованому інтернет-ресурсі. Статті, які будуть відправлені організаторові конкурса, можуть бути опубліковані на сайті сервісу “Дельта Кредит” або на сайтах партнерів.

Для робіт, що публікуються в мережі Інтернет, необхідно вказати, що вони підготовлені для конкурсної програми з активним посиланням на правила проведення конкурсу. Наприклад:

Дослідження підготовлено в рамках програми: Отримай грант на навчання у ВНЗ Україны від ДельтаКредит.

Під кожною роботою обов'язково буде вказано авторство статті у форматі {Ім'я та Прізвище}, студент факультета {назва факультету} {назва навчального закладу}.

Оцінювання робіт буде проходити в два етапи:

1. Перевірка надісланих робіт журі. За підсумком перевірки будуть обрані три найкращі роботи. Їх автори будуть запрошені на захист.
  2. Захист робіт. Автори кращих робіт презентують і захищають їх перед журі. За результатами захисту буде визначено переможця. Учасники, які посіли 2-е і 3-е місце, отримають заохочувальні призи.

Коли буде проходити конкурс?

Початок прийому робіт – 20 березня 2018 года, закінчення – 15 травня 2018 года;
Оцінка робіт з 16 травня по 1 червня 2018 року