09 листопада 2017 кафедрою обліку та аудиту ДонНУЕТ було проведено Перший аукціон знань, присвячений Міжнародному дню бухгалтера Избранное

12 ноября 2017, 6:02 am
Категория Объявления
There is no translation available.

Участь в Аукціоні взяли студенти групи ОА -15та ОО-17 Ма. Перша частина заходу складалась з виступу студентів, які підготували доповіді про виникнення та розвиток бухгалтерського обліку.

Другим етапом заходу було проведення Вікторини «Цікаві факти про бухгалтерію», яка складалась не тільки з питань, а й з оригінальних конкурсів та завдань, матеріали якої ви можете більш детально переглянути за посиланням нижче. document Перший аукціон знань (5.83 MB)  Найбільш студентам сподобався пісенний конкурс, який дозволив виявити свою кмітливість та творчі здібності.

За результатами конкурсів переможцями було визнано: Євдокімову Дар’ю та Смоляк Анну.

За зайняте перше місце Смоляк Анні вручено сертифікат  на отримання 5 додаткових балів з будь-якого предмету кафедри  обліку та аудиту. За зайняте друге місце Євдокімова Дар’я отримала солодкий приз.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів та наснаги у навчанні!

конкурси
конкурси 2