ТРГ-19-ск_Н

23 сентября 2019, 11:08 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика  В.М. Серебреников  лк 314 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова  лк  501 

10.30-11.50

2

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова пр 501

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Мікробіологія і товарознавство  О.О. Сімакова  лк  408 

10.30-11.50

2

Мікробіологія і товарознавство  О.О. Сімакова  лк  408 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика Т.В. Квітка пр 505

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність  О.О. Сімакова  лк  507 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право  І.В. Шульженко лк  311 

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова пр 232-а

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика Т.В. Квітка  пр  408 

12.30-13.50

3

 Прикладна механіка, процеси і апарати харчових виробництв О.Є. Мельник  лк   102

14.00-15.20

4

Мікробіологія і товарознавство  А. Пусікова  пр  Лабораторія 

15.30-16.50

5

 Мікробіологія і товарознавство А. Пусікова  пр  Лабораторія 

17.00-18.20

6

       
           

ТРГ-19-ск_В

23 сентября 2019, 11:04 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика  В.М. Серебреников  лк 314 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова  лк  501 

10.30-11.50

2

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова пр 501

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика Т.В. Квітка пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право  І.В. Шульженко лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко пр 314

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика Т.В. Квітка  пр  408 

12.30-13.50

3

 Прикладна механіка, процеси і апарати харчових виробництв О.Є. Мельник  лк   102

14.00-15.20

4

Прикладна механіка, процеси і апарати харчових виробництв  О.Є. Мельник  пр  102 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19-ма_Н

23 сентября 2019, 10:58 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Міжнародний туризм Г.О. Горіна  лк  232-а 

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Міжнародний туризм Г.О. Горіна  пр  504-2

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна стратегія економічного розвитку  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

14.00-15.20

        4  Міжнародна стратегія економічного розвитку Ю.Г. Бочарова  пр  314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19-ма_В

23 сентября 2019, 10:56 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Міжнародний туризм Г.О. Горіна  лк  506 

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Міжнародний туризм Г.О. Горіна  пр  232-в 

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна стратегія економічного розвитку  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

14.00-15.20

        4  Міжнародна стратегія економічного розвитку Ю.Г. Бочарова  пр  314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19-ма_Н

23 сентября 2019, 10:52 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна стратегія економічного розвитку  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

14.00-15.20

        4  Міжнародна стратегія економічного розвитку Ю.Г. Бочарова  пр  314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19-ма_В

23 сентября 2019, 10:48 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна стратегія економічного розвитку  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

14.00-15.20

        4  Міжнародна стратегія економічного розвитку Ю.Г. Бочарова  пр  314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19-ма_Н

23 сентября 2019, 10:44 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економічна діагностика  О.В. Коровіна  лк  313 

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Інноваційний розвиток  О.М. Данкєєва  лк  314 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Інноваційний розвиток О.М. Данкєєва  пр  314 

10.30-11.50

2

 Економічна діагностика Л.Д. Костакова  пр  232-а 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19-ма_В

23 сентября 2019, 10:41 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економічна діагностика  О.В. Коровіна  лк  313 

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Інноваційний розвиток  О.М. Данкєєва  лк  314 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Інноваційний розвиток О.М. Данкєєва  пр  314 

10.30-11.50

2

 Економічна діагностика Л.Д. Костакова  пр  232-а 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19-ма_Н

23 сентября 2019, 10:14 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19-ма_В

23 сентября 2019, 10:13 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19-ма_Н

23 сентября 2019, 10:09 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Ринок фінансових послуг  Ю.Ф. Гудзь лк  402 

12.30-13.50

3

Ринок фінансових послуг Ю.Ф. Гудзь пр 402

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Страховий менеджмент Н.О. Слободянюк  лк  313 

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін лк  232-в 

10.30-11.50

2

 Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  232-в

12.30-13.50

3

Методологія наукових досліджень   Р.В. Шамрін пр  232-в 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Страховий менеджмент  М.О. Юнацький  пр  510 

14.00-15.20

        4 Фінансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 

15.30-16.50

5

 Фінансовий менеджмент М.О. Юнацький  лк  510

17.00-18.20

6

ФІнансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 
           

ФІН-19-ма_В

23 сентября 2019, 10:05 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Ринок фінансових послуг  Ю.Ф. Гудзь лк  402 

12.30-13.50

3

Ринок фінансових послуг Ю.Ф. Гудзь пр 402

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Страховий менеджмент Н.О. Слободянюк  лк  313 

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Страховий менеджмент  М.О. Юнацький  пр  510 

14.00-15.20

        4 Фінансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 

15.30-16.50

5

 Фінансовий менеджмент М.О. Юнацький  лк   510

17.00-18.20

6

ФІнансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 
           

ОО-19-ма_Н

23 сентября 2019, 10:00 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами   М.Т. Шендригоренко лк  512-1 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Методологія наукових досліджень Р.В. Шамрін лк 232-в

10.30-11.50

2

Методологія наукових досліджень Р.В. Шамрін лк 232-в

12.30-13.50

3

 Методологія наукових досліджень О.М. Данкєєва  пр  232-в 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами М.Т. Шендригоренко пр 512-1

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19-ма_В

23 сентября 2019, 9:52 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами   М.Т. Шендригоренко лк  512-1 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

10.30-11.50

2

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами М.Т. Шендригоренко пр 512-1

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-18_Н

23 сентября 2019, 8:59 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Облікова політика Л.Я. Шевченко пр 512-1

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

 Господарське право І.В. Шульженко  пр  311 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-18_В

23 сентября 2019, 8:57 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Облікова політика Л.Я. Шевченко лк 512-1

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19-ск_Н

23 сентября 2019, 8:53 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка   О.М. Данкєєва пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика О.К. Копайгора лк 314

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

 Статистика  О.С. Ляшенко пр   403

14.00-15.20

4

Підприємництво  Д.Р. Калініченко  пр  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика  Т.В. Квітка  пр 403

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства) Л.Д. Костакова лк

502

14.00-15.20

4

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства)   Л.Д. Костакова  лк  502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко  пр 311

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Статистика О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова пр 506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19-ск_В

23 сентября 2019, 8:52 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка   О.М. Данкєєва пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика О.К. Копайгора лк 314

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

Статистика   О.С. Ляшенко пр  403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка  пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства) Л.Д. Костакова лк 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Підприємництво  О.В. Коровіна  лк  232-а 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

Підприємництво О.В. Коровіна лк 407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова пр 506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19-ск_Н

23 сентября 2019, 8:49 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь пр 408

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко пр 311

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19-ск_В

23 сентября 2019, 8:48 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь лк 408

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Фінанси  Н.О. Слободянюк  лк  512-3 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Фінанси В.А. Янковський  пр  512-3

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-18_Н

23 сентября 2019, 8:45 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь пр 408

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко пр 311

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-18_В

23 сентября 2019, 8:41 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь лк 408

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Фінанси  Н.О. Слободянюк  лк  512-3 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Фінанси В.А. Янковський  пр  512-3

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-18_Н

23 сентября 2019, 8:39 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Державне та регіональне управління І.В. Шульженко пр 512-3

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

 Господарське право І.В. Шульженко пр 311 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак  пр  502 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-18_В

23 сентября 2019, 8:35 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Державне та регіональне управління І.В. Шульженко лк 512-3

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак  лк  502 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-18_Н

23 сентября 2019, 8:30 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

Інфраструктура товарного ринку   В.В. Барабанова лк  401 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко пр 311

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі  В.В. Барабанова  пр  506 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-18_В

23 сентября 2019, 8:22 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Інфраструктура товарного ринку В.В. Барабанова пр 507

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі  В.В. Барабанова  пр  506 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-17_Н

23 сентября 2019, 8:15 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право І.В. Шульженко лк  401 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Менеджмент Н.С. Іванова / Д.П. Заікіна лк  311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова / Д.П. Заікіна  пр  311

12.30-13.50

3

 Маркетинг послуг І.А. Карабаза  лк  512-3 

14.00-15.20

4

Маркетинг послуг  І.В. Шаповалова  пр  512-3 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Менеджмент Д.П. Заікіна  пр  311 

10.30-11.50

2

Трудове право І.В. Шульженко пр 401 

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  507 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  506 

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Рекламний менеджмент І.А. Карабаза  лк  506 

14.00-15.20

        4 Рекламний менеджмент  І.А. Карабаза пр  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-17_В

23 сентября 2019, 8:10 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право І.В. Шульженко лк  401 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Менеджмент Н.С. Іванова / Д.П. Заікіна лк  311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова / Д.П. Заікіна  пр  311

12.30-13.50

3

 Маркетинг послуг І.А. Карабаза  лк  512-3 

14.00-15.20

4

Маркетинг послуг  І.В. Шаповалова  пр  512-3 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека  Н.С. Іванова  лк  311 

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  507 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  Д.П. Заікіна  лк  311 

12.30-13.50

3

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  506 

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Рекламний менеджмент І.А. Карабаза  лк  506 

14.00-15.20

        4 Рекламний менеджмент  І.А. Карабаза пр  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-17_Н

23 сентября 2019, 8:07 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Менеджмент  Д.П. Заікіна лк  502 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Етика бізнесу  Н.С. Приймак  лк  401 

14.00-15.20

4

Менеджмент  Н.С. Іванова  лк  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Менеджмент  А.В. Скубіліна  пр  308 

10.30-11.50

2

 Етика бізнесу Н.С. Приймак  пр  506 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  507 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  506 

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Операційний менеджмент Н.С. Приймак  лк  507 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-17_В

23 сентября 2019, 7:59 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Менеджмент  Д.П. Заікіна лк  502 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Етика бізнесу  Н.С. Приймак  лк  401 

14.00-15.20

4

Менеджмент  Н.С. Іванова  лк  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Менеджмент  А.В. Скубіліна  пр  308 

10.30-11.50

2

 Етика бізнесу Н.С. Приймак  пр  506 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека  Н.С. Іванова  лк  311 

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  507 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  506 

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Операційний менеджмент Н.С. Приймак  лк  507 

14.00-15.20

        4  Операційний менеджмент  Н.С. Приймак пр  507 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6