ТРГ-19_Н

24 сентября 2019, 8:40 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

Філософія К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

Філософія К.В. Ніколенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

 Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр  501 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТРГ-19_В

24 сентября 2019, 8:37 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

Філософія К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

 Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр  501 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-19_Н

24 сентября 2019, 8:35 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

 Політична економія  Ю.Г. Бочарова лк  313 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

Філософія К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

Філософія К.В. Ніколенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-19_В

24 сентября 2019, 8:27 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

 Політична економія  Ю.Г. Бочарова лк  313 

12.30-13.50

3

 Політична економія  О.М. Данкєєва  пр 408 

14.00-15.20

4

 Політична економія  О.М. Данкєєва  пр 314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

Філософія К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19_Н

24 сентября 2019, 8:27 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Хімія Ю.А. Горяйнова пр 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19_В

24 сентября 2019, 8:24 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19_Н

24 сентября 2019, 8:17 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Хімія Ю.А. Горяйнова пр 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19_В

24 сентября 2019, 8:11 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька  пр 402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_Н

24 сентября 2019, 7:57 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова  С.К. Ревуцька  пр  407 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Філософія К.В. Ніколенко пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_В

24 сентября 2019, 7:51 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова  С.К. Ревуцька  пр  407 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Політична економія О.М. Данкєєва пр  408

14.00-15.20

4

Політична економія О.М. Данкєєва пр  314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19_Н

24 сентября 2019, 7:48 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19_В

24 сентября 2019, 7:45 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19_Н

24 сентября 2019, 7:43 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Філософія  К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19_В

24 сентября 2019, 7:39 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19_Н

24 сентября 2019, 7:37 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Філософія  К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19_В

24 сентября 2019, 7:36 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-19_Н

24 сентября 2019, 7:29 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Філософія  К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-19_В

24 сентября 2019, 7:23 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19_Н

24 сентября 2019, 7:19 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19_В

24 сентября 2019, 7:16 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19_Н

24 сентября 2019, 7:15 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19_В

24 сентября 2019, 7:10 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19_Н

24 сентября 2019, 7:06 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19_В

24 сентября 2019, 6:57 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Вища математика О.К. Копайгора  пр   403

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФП-19_Н

24 сентября 2019, 6:52 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька  пр  502 

10.30-11.50

2

Латинська мова Д.В. Фурт пр 512-3

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко  пр  502 

12.30-13.50

3

Філософія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Латинська мова Д.В. Фурт пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко лк 502

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

12.30-13.50

3

 Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко  пр  502 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФП-19_В

24 сентября 2019, 6:45 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Латинська мова Д.В. Фурт пр 512-3

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко  пр  502 

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Латинська мова Д.В. Фурт пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко лк 502

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19-ск_Н

23 сентября 2019, 11:40 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк  101

14.00-15.20

4

Теплотехнічні вимірювання та прилади  В.В. Перекрест  пр  306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський лк 108

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський лк 108

12.30-13.50

3

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць  лк  101 

14.00-15.20

4

Фізика В.М. Здещіць  пр 311

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В.М. Серебреников лк 101

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Метрологія, стандартизація і сертифікація Ю.М. Коренець  лк  101 

14.00-15.20

4

 Метрологія, стандартизація і сертифікація  Ю.М. Коренець пр 101 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Теплотехнічні вимірювання та прилади О.В. Омельченко лк  101 

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка Д.П. Заікіна пр 403

12.30-13.50

3

 Електротехніка та електроніка  Д.П. Заікіна  пр 101 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19-ск_В

23 сентября 2019, 11:29 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

Теплотехнічні вимірювання та прилади О.В. Омельченко  лк  306

14.00-15.20

4

Теплотехнічні вимірювання та прилади  В.В. Перекрест  пр  306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Фізика В.М. Здещіць лк 101

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка В.П. Хорольський лк 108

12.30-13.50

3

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць  лк  101 

14.00-15.20

4

Технічна термодинаміка В.М. Здещіць  лк 101 

15.30-16.50

5

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць  пр  311 

17.00-18.20

6

 Технічна термодинаміка В.М. Здещіць   пр 311 
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В.М. Серебреников лк 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Метрологія, стандартизація і сертифікація Ю.М. Коренець  лк  101 

14.00-15.20

4

 Метрологія, стандартизація і сертифікація  Ю.М. Коренець лк  101 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Теплотехнічні вимірювання та прилади О.В. Омельченко лк  101 

10.30-11.50

2

Електротехніка та електроніка Д.П. Заікіна пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19-ск_Н

23 сентября 2019, 11:22 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  лк  101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання Л.О. Цвіркун лк 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць  пр  311 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В.М. Серебреников лк 101

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Нарисна геометрія та інженерна графіка Л.О. Цвіркун лк 232-а

10.30-11.50

2

Нарисна геометрія та інженерна графіка Л.О. Цвіркун пр 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Електротехніка  Д.П. Заікіна  пр  102 

10.30-11.50

2

Гідравлика, гідро- та пневмоприводи О.В. Омельченко лк 102

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19-ск_В

23 сентября 2019, 11:15 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Теоретична механіка Л.О. Цвіркун лк 101

10.30-11.50

2

 Теоретична механіка Л.О. Цвіркун  пр  101 

12.30-13.50

3

 Електротехніка В.П. Хорольський  лк  108 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Фізика В.М. Здещіць лк 101

10.30-11.50

2

Взаємозамінність, стандартизація і технічні вимірювання Л.О. Цвіркун лк 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика В.М. Серебреников лк 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Нарисна геометрія та інженерна графіка Л.О. Цвіркун лк 232-а

10.30-11.50

2

Нарисна геометрія та інженерна графіка Л.О. Цвіркун пр 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Електротехніка  В.П. Хорольський  лк  108 

10.30-11.50

2

Гідравлика, гідро- та пневмоприводи О.В. Омельченко лк 102

12.30-13.50

3

Гідравлика, гідро- та пневмоприводи В.В. Перекрест пр 105

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6