Дипломи студентів ДонНУЕТ визнані одними з найкращих Україні

17 мая 2019, 2:42 pm
Категория Новости
There is no translation available.

Міністерство освіти і науки України щорічно проводить Всеукраїнські конкурси дипломних робіт за спеціальностями і напрямками підготовки.

У 2019 році кафедрою підприємництва і торгівлі ДонНУЕТ було подано до участі у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт 6 робіт, які захищені у 2017-2018 н.р.:

- 3 дипломних роботи бакалаврів за напрямом підготовки «Економіка підприємства» (базовий ЗВО – Харківський національний автомобільно-дорожній університет);

- 3 дипломних роботи магістрів зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (базовий ЗВО – Одеський національний політехнічний університет).

Результати Конкурсу наступні:

1. За напрямом «Економіка підприємства»: дипломом ІІІ ступеня нагороджена дипломна робота бакалавра Любутіної С.Л. (керівник – доц. Волошина С.В.), грамотами за окремими номінаціями відзначені дипломні роботи бакалаврів Сергейчевої К.В. (керівник – доц. Волошина С.В.; перемога у номінації «Доцільне застосування сучасних методів дослідження») і Агібалової А.В. (керівник – доц. Роженко О.В.; перемога у номінації «За наочне представлення результатів дослідження»).

2 За спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: дипломом ІІІ ступеня нагороджена дипломна робота магістра Грушко Є.Р. (керівник – доц. Волошина С.В.), грамотами за окремими номінаціями відзначені дипломні роботи магістрів Білоконь М.В. (керівник – доц. Волошина С.В.; перемога у номінації «За наявність змістовної дискусії») і Ярош І.О. (керівник – доц. Скляр Н.М.»; перемога у номінації «За високий рівень апробації досягнутих результатів дослідження»).

Поздоровляємо студентів та їх наукових керівників з перемогою! Отримані дипломи і грамоти ще раз підкреслюють те, що дипломи і випускники нашого університету – одні з найкращих в Україні!!!

1 ДР
2 ДР